Náramek z pravého křišťálu fasetovaný, průzračný s krásným třpytem. 4 mm křišťálový náramek v AAA kvalitě s fazetou a vysokým leskem

Kód: KRINAR2
380 Kč / ks
Skladem

Náramek z pravého, naprosto průzračného přírodního křišťálu (nejedná se o sklo ani podobnou náhražku!) Náramek je vyroben z pravidelných kamenných kuliček ve šperkové kvalitě, s profesionálním fazetovým brusem zajišťujícím vysoký lesk a úchvatný třpyt. Fasetované kuličky jsou navlečeny na elastické více-vláknité gumce s dlouhou životností. Délka náramku je přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je nejčistší formou křemene, naprosto nepostradatelného minerálu pro všechna průmyslová odvětví, stavitelství, zdravotnictví, elektrotechnický průmysl aj. Převratných výsledků dosahuje ve vývoji nanotechnologií. Z energetického pohledu je nejsilnějším minerálem na světě, v podstatě „všelékem“. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu v lidovém léčitelství a krystaloterapii jsou všestranné, stejně jako využití křišťálu ve Feng Šuej. 

Křišťál je nejsilnější "kamenný zářič" na světe. Křišťál je naprosto základním a nepostradatelným pomocníkem  při práci s minerály, v krystaloterapii i ve Feng Šuej. Poskytuje silnou ochranu, očišťuje a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe. Odvrací negativní energie všeho druhu. Násobí účinky posiluje vlastnosti jiných kamenů. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu. Násobí energetickou sílu kamenů ve svém okolí.

Další křišťály v různých formách naleznete ZDE.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky z pravého křišťálu
Hmotnost: 0.1 kg
Průměr kuliček:: 4 mm