Jaspis Mookaite - náramek velké kuličky 0,9 cm | 19 cm. Vysoký lesk, kvalitní gumičky z více vláken jemně leštěné kuličky 9 mm aspisu mookaite na kvalitní více-vláknité gumičce. Austrálie. 19 cm

Kód: MOONAR1
380 Kč / ks
Skladem

kuličky na kvalitní mnohovláknité gumce s dlouhou životností. Kuličky jsou pravidelné, jemně vyleštěné do vysokého lesku. Délka náramku je přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem zápěstí

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 % přírodní náramek je vyroben z pravidelných jemně leštěných kamenných kuliček s vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na kvalitní více-vláknité elastické gumce s dlouhou životností. Délka náramku je přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem zápěstí.

DALŠÍ KVALITNÍ NÁRAMKY ZDE 

Jaspis Mookaite se vyskytuje na jediném nalezišti na světě - v Mooka Station v Západní Austrálii. Je kamenem plným prosluněné australské energie přinášející elán a radost do života a mezilidských vztahů. Mookaite rozpouští chmury a odklání špatné myšlenky. Blokuje vše, co nám neprospívá, jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Uplatňuje se pro jeho schopnost vyvažovat jin a jang (ženskou a mužskou polaritu, pasivní s aktivním). Je skvělým pomocníkem v profesní kariéře. Tento kámen se velmi rychle chopí role protřelého průvodce na životní pouti, drží svého majitele na cestě k předsevzatým záměrům cílům, samozřejmě ve stavu vnitřní vyrovnanosti a nenechá je sejít ze započaté cesty (v osobních záměrech, v poslání a kariéře, v tvorbě apod.)

Další blahodárné účinky jaspisu mookaite v tradicích:

Mookaite podporuje detoxikaci organizmu, rovnovážné procesy v těle a zlepšení imunity. Jeho energetických vlastnosti se využívá zejména:

  • pro prevenci v chřipkových obdobích 
  • při nachlazení a kašli
  • potížích s ledviny, močovým měchýřem (včetně zánětů),s pohlavními orgány
  • pro tlumení otoků, hojení řezných ran, zranění, jizev 
  • ke snížení hladiny cukru v těle
  • k rychle energetizaci a prohřátí organizmu
  • zvýšení libida a úrovně sexuální energie 
  • k podpoře trávení, zvláště při nadýmání

Původ polodrahokamu: Austrálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Výběrové náramky z přírodních kamenů
Hmotnost: 0.1 kg
Průměr kuliček:: 0,9 cm
Obvod:: cca 19 cm