Růženín náramek - velké průsvitné kuličky 0,8 cm z namibijského růženínu na kvalitní více-vláknité gumce kuličkový náramek 8 mm z přírodního nebarveného růženínu / odolná vícevláknitá pružná gumka s dlouhou výdrží. Namíbie

Kód: RUZNAR1
380 Kč / ks
Skladem

Náramek z jemně broušených kuliček ceněného průsvitného a nebarveného (!) růženínu - „Kamene bezpodmínečné lásky“. Kuličky jsou navlečeny na kvalitní mnohovláknité elastické gumce (v odstínu kamene) s dlouhou životností. Délka náramku je přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem zápěstí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky a vlastnosti růženínu v tradicích a krystaloterapii:

Růženín je po právu nazýván „Kamenem bezpodmínečné lásky“. Je silně uklidňující. Zklidňuje emoce, hojí stará traumata a zklamání. Přitahuje lásku. Dodává sebedůvěru. Prohlubuje důvěru v mezilidských vztazích. Růženín dokáže velmi rychle zklidnit emoce a vyladit psychickou rozkolísanost. Odráží negativní energie.

Jedná se o průsvitnou formu křemene s růžovým zabarvením.

Růženín dopomáhá k přijetí nás takových, jací opravdu jsme. Uklidňuje, hojí citové rány zejména po tragických událostech v dětství, v rodině, po rozchodech a v obdobích životních krizí. Silně uklidňující kámen, který nastoluje naši ztracenou rovnováhu. Odráží negativní energie.

Růženín prohlubuje „skutečnou“ lásku v našich vztazích. Je skvělým „magnetem“ pro získání nového partnerství. Růženín nošený při sobě také napomáhá kvalitnímu spánku a zklidnění emocí.

Růženín je velmi oblíbeným kamenem dětí, nikoli proto, že by pro ně byl ochranných kamenem, jak se někdy mylně vysvětluje, ale pro jeho schopnost tlumit dětské emoce a přecitlivělost, rozjasnit situace, ve kterých se děti nacházejí prvně apod. U dětí, které si nesou otisk, například byly součástí rozvodu a podobně, je růženín nepostradatelným kamenem.

Růženín je velmi vhodným minerálem pro všechny, kteří pracují s jinými lidmi.

Energetického vyzařování růženínu se využívá zejména pro tlumení stresu, emocí, nervozity i depresí. Nejen díky jeho zabarvení se uplatňuje k harmonizaci srdeční činnosti a krevního tlaku. Dále k podpoře funkce ledvin a močového měchýře (včetně infekcí), nadledvinek, plic, jater, střeva aj. Má příznivý vliv na pleť, zejména její omlazování. Růženín je vytrvalým a trpělivým přítelem u vleklých nemocí.

jater, střeva aj. Má příznivý vliv na pleť, zejména její omlazování. Růženín je vytrvalým a trpělivým přítelem u vleklých nemocí.

DALŠÍ KVALITNÍ NÁRAMKY ZDE 

Krásné přírodní RŮŽENÍNY naleznete ZDE

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výběrové náramky z přírodních kamenů
Hmotnost: 0.02 kg
Délka náramku:: cca 19 cm