Jak se zrodil e-shop Feng Šuej Kameny

Zdravím všechny milovníky kamenů i nadšence do Feng Šuej,

E-shop Feng Šuej Kameny vznikl přirozenou cestou jako doplňková služba pro ty, kteří si nemohli pořídit kameny na mých přednáškách a seminářích, kam beru většinou, vzhledem k váze a objemu kamenů, pouze jejich omezené množství. "Feng Šuej Kameny" jsou pochopitelně k dispozici všem, kteří objevili zázračnou moc kamenů a dívají se po "neotřelých kouscích".

Samozřejmě děkuji za návštěvu e-shopu každému, kdo podlehl kráse a mystičnosti kamenů a chcete nějaký "věčný dárek" pořídit sobě nebo svým blízkým.

Rád bych zdůraznil, že vzhledem k mé profesi a přirozené úctě k přírodě, vybírám všechny kameny do e-shopu osobně a od spolehlivých a certifikovaných dodavatelů. V nabídce určitě nenaleznete umělé, barvené či jinak chemicky upravované kamenyFotografie jednotlivých kamenů zachycují jejich opravdový vzhled, nevedu nic takového jako "ilustrační foto" a do balíku úplně jiný kámen. 

Máte-li nějaký podnět k e-shopu či vám tu něco zásadního schází, rád se o tom dozvím.

 Přeji úžasné putování říší kamenů

 Michal Jeřábek

www.michaljerabek.czflora 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení