Náramek z křišťálu AAA - 0,8 cm, top průzračné kuličky na kvalitní více-vláknité gumiččce křišťálový náramek přírodní v AAA kvalitě. 8 mm

Kód: KRINAR1
530 Kč / ks
Skladem

Naprosto průzračné kuličky na kvalitní mnohovláknité gumce s dlouhou životností. Kuličky jsou velmi lesklé a jemně vybroušené z pravého přírodního křišťálu (nejedná se o sklo, K9 ani podobnou náhražku!). Délka náramku je 19 cm; je pružný a sedí všem běžným velikostem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je nejčistší formou křemene, naprosto nepostradatelného minerálu pro všechna průmyslová odvětví, stavitelství, zdravotnictví, elektrotechnický průmysl aj. Převratných výsledků dosahuje ve vývoji nanotechnologií. Z energetického pohledu je nejsilnějším minerálem na světě, v podstatě „všelékem“. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu v tradiční medicíně a krystaloterapii jsou všestranné, stejně jako využití křišťálu ve Feng Šuej. Je i nepostradatelným pomocníkem jak pro osobní ochranu a očistu od všeho škodlivého, tak i pro jeho schopnost dodávat "životadárnou energii". Je kamenem uvádějícím do souladu vše v jeho okolí, pohlcuje, odklání i transformuje veškeré negativní působení v blízkosti. Zároveň nám napovídá, jaká životní rozhodnutí jsou pro nás nejvhodnější a současně v souladu s nejvyššími zákony. Ukazuje odhalenou a komplexní pravdu v situacích, které pro nás nejsou ještě srozumitelné. Díky jeho schopnosti podporovat rozvoj intuice odhaluje také pravý charakter lidí, se kterými se stýkáme.  

Další vysoce KVALITNÍ NÁRAMKY náramky ZDE

KŘIŠŤÁLY RŮZNÝCH FOREM ZDE

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky z pravého křišťálu
Hmotnost: 0.1 kg
Průměr kuliček:: 8 mm