Feng Šuej / Feng Shui profesionální rozbor a konzultace v domácnosti - Varianta 2 Ochrana, bezpečí, energetický tok, pa kua , světové strany, 5 elementů, osobní čísla, úklid a organizace apod.

Kód: FENGSUEJ2
6 300 Kč / ks
Skladem

Feng Šuej profesionální analýza a následná doporučení z pohledu Tradičního Feng Šuej s cílem nastolit energetickou harmonizaci v domácnosti, zajistit bezpečí a ochranu obyvatel, uspořádat prostředí tak, aby bylo útulné, přátelské a láskyplné. Informace o rozsahu naleznete v textu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Nastavení souladu mezi jednotlivými místnosti (aktivní vs. pasívní zóny | proudění "čchi" | jin-jang rovnováha apod.)  

- Optimalizaci v uspořádání v jednotlivých místnostech dle jejich poslání (ošetření Ming Tang, identifikace Tai Čchi/srdce domácnosti, nastavení osobních zón a "vládnoucích pozic", ošetření ložnice/"mistrovské místnosti",         

- "Přivábení" a udržení "zdravé energie" v domácnosti. Nápravu energetických nesouladů. Zamezení úniků energie. Odklon Sheng Čchi/negativní energie apod.

- Posílení konkrétní životní oblasti, které obyvatelé domácnosti potřebují dát aktuálně do souladu (podpora zdraví, mezilidských vztahů, kariéry a osobních záměrů, hojnosti, prosperity apod.). Aktivaci dlouhodobých cílů a přání.

- Sektorovou analýzu Pa Kua - využití přirozeného vlivu světových stran a jejich propojení s principy Tradiční čínské medicíny / metodiky 5-ti elementů. Optimalizace barevného ladění/výmalby, použitých materiálů, tvarů, symbolů aj.

- Určení příznivých směrů a zón podle dat narození jednotlivých členů domácností. Vyčlenění osobních zón, úprava klíčových pozic aj.

- Aktivaci a posílení vchodu a oblasti Ming Tang.

- Praktická doporučení k řádnému "Feng Šuej úklidu" - naprosté nutnosti, myslíme-li to s Feng Šuej vážně, a k reorganizaci předmětů a symbolů v místnostech včetně výčtu odpovídajících harmorizačních a očistných rituálů aj. 

Nedílnou součástí Feng Šuej rozborů jsou i doporučení z oblasti zdravého bydlení, přírodního stavitelství, o využití symbolů, rostlin, minerálů apod. 

Cena: 6.300,- Kč (u běžné velikosti domácnosti o jednom podlaží a ploše do 150 m2). S účastníky mých přednášek, seminářů a dalších akcí si domlouváme cenu individuálně. 

Tento Feng Šuej rozbor a konzultace zahrnuje i sektorovou analýzu a určení vhodných směrů obyvatel. Vzhledem k časové náročnosti je vhodnější učinit tyto výpočty ještě před osobní návštěvou. Proto budu předem potřebovat půdorysné schéma nemovitosti se zakreslením směru sever - jih.  

    

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Feng Šuej Konzultace a Projekty | Feng Shui consulting and Projects
Odhadovaný časový rozsah:: cca: 4 - 6 hodin

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení