Feng Šuej / Feng Shui profesionální rozbor a konzultace v domácnosti - Varianta 2 Ochrana, bezpečí, energetický tok, pa kua , světové strany, 5 elementů, osobní čísla, úklid a organizace apod.

Kód: FENGSUEJ2
6 300 Kč / ks
Skladem

Feng Šuej profesionální analýza a následná doporučení z pohledu Tradičního Feng Šuej s cílem nastolit energetickou harmonizaci v domácnosti, zajistit bezpečí a ochranu obyvatel, uspořádat prostředí tak, aby bylo útulné, přátelské a láskyplné. Informace o rozsahu naleznete v textu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavení souladu mezi jednotlivými místnosti (aktivní vs. pasívní zóny | proudění "čchi" | jin-jang rovnováha apod.)  

Optimalizace v uspořádání v jednotlivých místnostech dle jejich poslání (ošetření Ming Tang, identifikace Tai Čchi/srdce domácnosti, nastavení osobních zón a "vládnoucích pozic", ošetření ložnice/"mistrovské místnosti",         

 "Přivábení" a udržení "zdravé energie" v domácnosti. Nápravu energetických nesouladů. Zamezení úniků energie. Odklon Sheng Čchi/negativní energie apod.

Posílení konkrétní životní oblasti, které obyvatelé domácnosti potřebují dát aktuálně do souladu (podpora zdraví, mezilidských vztahů, kariéry a osobních záměrů, hojnosti, prosperity apod.). Aktivaci dlouhodobých cílů a přání.

Sektorová analýza Pa Kua - využití přirozeného vlivu světových stran a jejich propojení s principy Tradiční čínské medicíny / metodiky 5-ti elementů. Optimalizace barevného ladění/výmalby, použitých materiálů, tvarů, symbolů aj.

Určení příznivých směrů a zón podle dat narození jednotlivých členů domácností. Vyčlenění osobních zón, úprava klíčových pozic aj.

Aktivace a posílení vchodu a oblasti Ming Tang.

Praktická doporučení k řádnému "Feng Šuej úklidu" - naprosté nutnosti, myslíme-li to s Feng Šuej vážně, a k reorganizaci předmětů a symbolů v místnostech včetně výčtu odpovídajících harmorizačních a očistných rituálů aj. 

Nedílnou součástí Feng Šuej rozborů jsou i doporučení z oblasti zdravého bydlení, přírodního stavitelství, o využití symbolů, rostlin, minerálů apod. 

Cena: 6.300,- Kč (u běžné velikosti domácnosti o jednom podlaží a ploše do 150 m2). S účastníky mých přednášek, seminářů a dalších akcí si domlouváme cenu individuálně. 

Tento Feng Šuej rozbor a konzultace zahrnuje i sektorovou analýzu a určení vhodných směrů obyvatel. Vzhledem k časové náročnosti je vhodnější učinit tyto výpočty ještě před osobní návštěvou. Proto budu předem potřebovat půdorysné schéma nemovitosti se zakreslením směru sever - jih.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Feng Šuej Konzultace a Projekty | Feng Shui consulting and Projects
Odhadovaný časový rozsah:: cca: 4 - 6 hodin