Feng Šuej / Feng Shui profesionální rozbor a konzultace v domácnosti - Varianta 1 Ochrana, bezpečí, energetický tok, uspořádání, úklid aj.

Kód: FENGSUEJ1
3 600 Kč / ks
Skladem

Feng Šuej profesionální analýza a následná doporučení z pohledu Tradičního Feng Šuej s cílem nastolit energetickou harmonizaci v domácnosti, zajistit bezpečí a ochranu obyvatel, uspořádat prostředí tak, aby bylo útulné, přátelské a láskyplné. Informace o rozsahu naleznete v textu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavení souladu mezi jednotlivými místnosti (aktivní vs. pasívní zóny | proudění "čchi" | jin-jang rovnováha apod.)  

Optimalizace v uspořádání v jednotlivých místnostech dle jejich poslání (ošetření Ming Tang, identifikace Tai Čchi/srdce domácnosti, nastavení osobních zón a "vládnoucích pozic", ošetření ložnice/"mistrovské místnosti",         

"Přivábení" a udržení "zdravé energie" v domácnosti. Nápravu energetických nesouladů. Zamezení úniků energie. Odklon Sheng Čchi/negativní energie apod.

Posílení konkrétní životní oblasti, které obyvatelé domácnosti potřebují dát aktuálně do souladu (podpora zdraví, mezilidských vztahů, kariéry a osobních záměrů, hojnosti, prosperity apod.). Aktivaci dlouhodobých cílů a přání.

Praktická doporučení k řádnému "Feng Šuej úklidu" - naprosté nutnosti, myslíme-li to s Feng Šuej vážně, a k reorganizaci předmětů a symbolů v místnostech včetně výčtu odpovídajících harmonizačních a očistných rituálů aj. 

Cena: 3.600,- Kč (u běžné velikosti domácnosti)

S účastníky mých přednášek, seminářů a dalších akcí si domlouváme cenu individuálně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Feng Šuej Konzultace a Projekty | Feng Shui consulting and Projects
Odhadovaný časový rozsah:: cca: 2 hodiny