Septárie "Dračí kámen" 678 g | Ø 7,8 cm velká koule. Ideální kámen pro Rok Draka 2024 Dodávána se stojánkem. Madagaskar

Kód: SEP7
2 500 Kč / ks
Skladem

Septárie - štěstí a požehnání v Roce Draka 2024 - přináší atypicky zabarvená koule s krásnou "rozpukanou dračí kresbou" (koule je komplet hladká, jenom budí dojem prohlubní). Ohnivě-zemské syté tóny plné "ohnivé energie" předurčují tento skvost k silné symbolice v Roce Draka 2024, ovšem i pro počínající 20-ti letý cyklus "Ohně" podle asijské kosmologie - VÍCE O KAMENECH PRO ROK DRAKA ZDE    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Septárie je známá nejběžněji jako “Dračí kámen“. Snoubí v sobě charakteristiky aragonitu, kalcitu a chalcedonu. Je typická svou rozpraskanou kresbou i růstem, kdy tvoří překrásné originální vzorce „dračích žil“ nebo „dračí kůže“, .

Tato septárie má tvar koule s typickou mozaikou. Jde o kámen živoucích hlubin země, ukotvující a harmonizující vše co není v souladu. Septárie je silně propojena s živou energií hlubin Země. Připomíná nám propojení se vším živým na této planetě. Vede nás k jednotě s přírodou jako cekem. Pomáhá nám uvědomit si, že tu nejsme sami. I těch více „uzavřeným“ dokáže nalézt ty nejvhodnější partnery, přátele, pomocníky na pouti životem, ať již v hmotné či nehmotné sféře.  

Jde též o ukotvující kámen, podporující materializaci našich přání i těch nejniternějších tužeb. Je také silnou oporou všech, kteří chtějí realizovat své nové nápady, ze srdce tvořit, věnovat se tomu, co je naplňuje. Dodá jim k tomu nejen vnitřní odhodlání a sílu, ale i potřebnou odvahu a vytrvalost.

Septárie nám také usnadní vstup do našich hlubších hladin – do relaxace, meditace, spočinutí ve vnitřním klidu.

SEPTÁRIE VE FENG ŠUEJ

Septárie je skvělým očistným a harmonizujícím kamenem v prostoru. Je vyhlášená schopností dokonale vyvážit spirituální a materiální sféry energetických vlivů. Lze ji tudíž uplatnit kdekoli, kde  vnímáme nesoulad či negativitu. S ní si hravě poradí a zajistí i vyváženost toku jin – jang v prostoru.

Posvátný střed bytu/domu (Tai Čchi) nebo místo, kde často pobýváme - ukotvení „Dračí energie“ v prostoru.

Jihovýchod – přivábení štěstí, světla, požehnání a prosperity ve všech oblastech.

Západ, Osobní místnost, Kancelář – posílení sebevědomí, schopností sebevyjádření, komunikace a prezentace bez ostychu. Usnadňuje vyjádření vlastních myšlenek a pocitů.

Severozápad – průvodcovský kámen pro propojení „zemských a nebeských vlivů“. Ukotvení, bezpečí, psychická a fyzická stabilita.

Západ, Pracovní prostory – rozvoj kreativity, otevření bran inspirace a motivace k novému.

Jih – posílení sebevědomí, mobilizace vnitřní síly, zacílení, pracovní progres.   

Jihozápad, Ložnice – harmonizace mezilidských vztahů. Hlubší partnerské propojení. Nalezení vhodného a ideálního partnera.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Septárie "Dračí kámen"
Hmotnost: 0.678 kg
Průměr koule:: 7,8 cm