Magnezit (Howlit) - broušený, XXL (masáže, talisman, dekorace). 95 g Brazílie. 4,5 x 3,5 x 2,8 cm

Kód: MAG5
380 Kč / ks
Skladem

Magneziem nabitý magnezit - "Kámen vnitřního míru, pravdy a čistoty" v ideální velikosti do dlaně pro rychlé tělesné i mentální zklidnění, zbavení se stresu; vhodný též na masáže dlaní (např. po práci na PC), plosek nohou (akupresura), obličeje (jeho ozdravení a vyhlazení vrásek), těla (jako energetický zdroj magnezia, pro celkovou harmonizaci /případně partnerskou masáž/). Široce se uplatní i ve Feng Šuej nebo jako dekorativní kámen umístitelný na výšku i na šířku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnezit je velmi citlivě působícím, ovšem velmi silným zklidňujícím kamenem, přinášející harmonii a vnitřní mír. Jeho bělostná barva s drobným žilkováním vyzařuje jemnost, čistotu a až hladivou, pečující energii. Tou dokáže zacelit citové a emoční "šrámy", které si neseme z minulosti, zejména z dětství, vztahů či nezpracovaných životních situací. Magnezit fandí ryzosti, opravdovosti, upřímnosti. Podporuje naše sebevyjádření, schopnost projevovat se takovými, jakými skutečně jsme. A hlavně přijímat sami sebe se vším, co k nám patří. Podporuje láskyplnost ve všech životních sférách - v mezilidských vztazích, partnerství, každodenním konání i ve spiritualitě. Magnezit otvírá brány intuice, zároveň napomáhá se soustředit ("energie magnézia" příznivě ovlivňuje mozkovou činnost a harmonizuje obě hemisféry).Umožňuje nám být pozorným k sobě, ostatním i ke všemu, co nám život přináší a vybrat si z toho to nejlepší. Přeje kreativitě, novým nápadům a inovacím. Magnezit (nesoucí esenci magnézia) je oprávněně častým kamenem v polodrahokamových elixírech

DALŠÍ MAGNEZITY ZDE

MAGNEZIT VE FENG ŠUEJ

Ložnice - zde přináší klid a harmonii, podporuje kvalitní nerušený spánek - za tímto účelem je vhodná kombinace třeba s ametystem (taktéž pro zachování "párovosti" ve Feng Šuej). | Magnezit v ložnici či v Zóně vztahů (JZ) utužuje partnerství, obvzlášť jejich čistotu; pro nezadané je magnezit vhodným kamenem pro přivábení toho nejvhodnějšího partnera - v obou případech je opět důležitá párovost, ideálně například s růženínem.    

Sever, Severovýchod, Meditační prostory - pro zklidnění, zbavení se napětí, rozjímání, relaxaci, meditaci - vhodné umístění v blízkosti srdce či hlavy. | Přímým přiložením k srdci či na čelo ("třetí oko") dosáhneme nejrychlejšího zklidnění, oproštění se od stresu, uvedení do vyšších úrovní vědomí. Tímto způsobem také usnadňuje vnímání našich vlastních potřeb a dává srozumitelnost situacím, ve kterých se nacházíme.   

Dětský pokoj - magnezit je podobně jako růženín jeden z nejoblíbenějších kamenů dětí - vytváří láskyplnou a jemnou atmosféru, posiluje důvěru v život; slouží jim často jako "kámen-důvěrník", ke kterému se utíkají v nesrozumitelných situacích či mentálním chaosu.

Kancelář/Zasedací místnost - pro harmonizaci prostoru, vnitřní vyrovnanost, pohodové mezilidské vztahy, férová jednání aj.

Západní Feng Šuej zóna - podpora kreativity, nových myšlenek, vizí, cílů, záměrů, správného nasměrování, hladké "životní cesty" bez útrap.

Severozápad - zde magnezit plní roli průvodcovského kamene - pomocníka.  

Další blahodárné účinky magnezitu v tradicích:       

Magnézium obsažené v magnezitu prospívá zejména kostem a zubům. Hojně se uplatňuje při napětí, svalových křečích, po požití většího množství alkoholu, při potřebě detoxikace. Je osvědčeným pomocníkem při bolestech (zejména hlavy, břicha, menstruačních), při potížích se žaludkem, střevy, močovým měchýřem, ledvinových kamenech aj. Magnezit je znám také jako "spalovač cholesterolu".

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnezit (Howlit)
Hmotnost: 0.095 kg
Rozměry:: 4,5 x 3,5 x 2,8 cm