Křišťál se záznamovou špicí - 12,2 cm | 318 g - dekorativní estetická drúza s hlavní špicí Sněžný křišťál s kalcitem. Madagaskar

Kód: KRI182
1 800 Kč / ks
Skladem

Sněžný křišťál v podobě hlavní špice s přirostlými krystaly, kompletními vyrytými klínovými záznamy a 3 vrostlými krystalky (zapisovači/čtečky záznamů). Špice vyrůstá ze shluku dalších krystalů, místy s bělostným kalcitem atypicky vmíseným přímo dovnitř stěn nebo plosek krystalů. Jedná se o jemně a citlivě působící kámen. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sněžný křišťál získal svůj název díky bělostnému kalcitu, který se atypicky vmísil přímo dovnitř stěn nebo do některých plosek krystalů, čímž vytváří nádherný dojem zasněženého či jemně zledovatělého křišťálu.

Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tisíciletí vyhlášené, stejně jako jeho využití ve Feng Šuej. Křišťál poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe. 

Křišťál přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu. 

Bílý (panenský) kalcit symbolizuje nevinnost a čistotu ve všech oblastech. Křišťál jako nejsilnější energetický "zářič" na této planetě umocňuje účinky kalcitu. Tato kombinace minerálů je nám nápomocná všude, kde potřebujeme nastolit hluboký klid, "vyčistit" prostor, tělo i naši mysl. Když se chceme vymanit ze stereotypu či stagnace v životě, v zaměstnání, ve vztazích. Když toužíme po růstu, po osobním, duševním i spirituálním vývoji, po nových podnětech, zkušenostech, novém zaměstnání, novém vztahu. Bez omezení, ve vlastní svobodě, v "božské" čistotě.  

Další křišťály v různých formách naleznete ZDE

Křišťál sněžný ve Feng Šuej:

Ochrana, silná očista od negativního na tělesné, mentální, duševní i spirituální úrovni, posílení energie ve svém okolí, harmonizace prostoru.

Ochrana:

Za účelem ochrany se křišťál umísťuje ideálně v oblasti Ming Tang (vstupní prostor, poblíž hlavního vchodu) nebo v oblasti Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). Pro odklon elektromagnetického záření, působení geopatogenních zón apod. ho dáváme co nejblíže k místu působení.

Harmonizace, očista:

Díky naprosté univerzálnosti a značnému energetickému vyzařování, se křišťál hodí na jakékoliv místo, které chceme posílit nebo začít aktivovat. Křišťál umísťujeme do odpovídajícího Feng Šuej sektoru buď samostatně nebo s dalším minerálem, kterému křišťál znásobí jeho vyzařování a účinek. 

Optimální umístění pro posílení jednotlivých životních oblastí:

Sever – naše životní a duchovní cesta 

Jih – kariéra, povolání, životní cíle (vhodná kombinace např. s červeným jaspisem, jaspisem brekcie nebo mookaite)

Východ – očista minulosti, bývalých partnerských, rodinných a generačních vazeb; podpora tělesné kondice (vhodná kombinace např. s avanturínem, fluoritem, achátem, jakýmkoli kamenem podporujícím konkrétní tělesnou oblast)

Západ – vize, budoucnost, potomci, tvorba (vhodná kombinace např. s brazilitem, malachitem, žlutým či oranžovým kalcitem)

Severovýchod – odpočinek, moudrost, relaxace, zklidnění, meditace (vhodná kombinace např. s ametystem, chryzokolem, achátem, angelitem, celestínem)

Jihovýchod – hojnost, bohatství, prosperita (vhodná kombinace např. s avanturínem, sulfidy, pravým citrínem)

Severozápad – nápomocné bytosti, přátelé (vhodná kombinace např. labradoritemangelitem, celestínem)

Ložnice, Jihozápad – podpora společného růstu a všestranná "výživa" v partnerství a manželství. Velmi účinný magnet k přivábení nového partnera pro nezadané.

Ložnice (noční stolek) - čisté myšlenky bez "nánosů", klidný spánek. 

Ložnice, Dětský pokoj - díky vysokému obsahu vápníku je sněžný křišťál tradičně využíván k podpoře výživy kostí, kloubů, zubů, vlasů apod.  

Bez ohledu na jeho umístění je tento sněžný křišťál i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál Sněžný (s bílým kalcitem)
Hmotnost: 0.318 kg
Rozměry:: 12,2 x 7 x 6 cm