Křišťál 13 cm - s vnitřní duhou v několika krystalech | "Dévický chrám" s ohromným množstvím záznamů Křišťálová drúza. Madagaskar. 873 g

Kód: KRI185
2 100 Kč / ks
Skladem

Křišťálová drúza - "Dévický chrám". Krystaly jsou posety záznamy, v několika špicích nalezneme krásnou vnitřní duhu. Křišťál je místy doplněn i zlatavým limonitem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tisíciletí vyhlášené, stejně jako jeho využití ve Feng Šuej. Křišťál poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe. 

Křišťál přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu. 

Bílý (panenský) kalcit symbolizuje nevinnost a čistotu ve všech oblastech. Křišťál jako nejsilnější energetický "zářič" na této planetě umocňuje účinky kalcitu. Tato kombinace minerálů je nám nápomocná všude, kde potřebujeme nastolit hluboký klid, "vyčistit" prostor, tělo i naši mysl. Když se chceme vymanit ze stereotypu či stagnace v životě, v zaměstnání, ve vztazích. Když toužíme po růstu, po osobním, duševním i spirituálním vývoji, po nových podnětech, zkušenostech, novém zaměstnání, novém vztahu. Bez omezení, ve vlastní svobodě, v "božské" čistotě.  

Další křišťály v různých formách naleznete ZDE

Křišťál ve Feng Šuej:

  • Ochrana
  • Silná očista od negativního na tělesné, mentální, duševní i spirituální úrovni
  • Posílení energie ve svém okolí
  • Umocnění účinku jiných kamenů
  • Silná a trvalá harmonizace prostoru

Ochrana:

Za účelem ochrany se křišťál umísťuje ideálně v oblasti Ming Tang (vstupní prostor, poblíž hlavního vchodu) nebo v oblasti Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). Pro odklon elektromagnetického záření, působení geopatogenních zón apod. ho dáváme co nejblíže k místu působení.

Harmonizace, očista:

Díky naprosté univerzálnosti a značnému energetickému vyzařování, se křišťál hodí na jakékoliv místo, které chceme posílit nebo začít aktivovat. Křišťál umísťujeme do odpovídajícího Feng Šuej sektoru buď samostatně nebo s dalším minerálem, kterému křišťál znásobí jeho vyzařování a účinek. 

Optimální umístění pro posílení jednotlivých životních oblastí:

Sever – naše životní a duchovní cesta 

Jih – kariéra, povolání, životní cíle (vhodná kombinace např. s červeným jaspisem, jaspisem brekcie nebo mookaite)

Východ – očista minulosti, bývalých partnerských, rodinných a generačních vazeb; podpora tělesné kondice (vhodná kombinace např. s avanturínem, fluoritem, achátem, jakýmkoli kamenem podporujícím konkrétní tělesnou oblast)

Západ – vize, budoucnost, potomci, tvorba (vhodná kombinace např. s brazilitem, malachitem, žlutým či oranžovým kalcitem)

Severovýchod – odpočinek, moudrost, relaxace, zklidnění, meditace (vhodná kombinace např. s ametystem, chryzokolem, achátem, angelitem, celestínem)

Jihovýchod – hojnost, bohatství, prosperita (vhodná kombinace např. s avanturínem, sulfidy, pravým citrínem)

Severozápad – nápomocné bytosti, přátelé (vhodná kombinace např. labradoritemangelitem, celestínem)

Ložnice, Jihozápad – podpora společného růstu a všestranná "výživa" v partnerství a manželství. Velmi účinný magnet k přivábení nového partnera pro nezadané.

Ložnice (noční stolek) - čisté myšlenky bez "nánosů", klidný spánek. 

Ložnice, Dětský pokoj - díky vysokému obsahu vápníku je sněžný křišťál tradičně využíván k podpoře výživy kostí, kloubů, zubů, vlasů apod.  

Bez ohledu na jeho umístění je takto velký křišťál pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál drúzy - středně velké
Hmotnost: 0.873 kg
Rozměry:: 13 x 11 x 8,8 cm