Achát - velký 1,2 kg s broušenou čelní a spodní stěnou Dekorativní a Feng Šuej kámen do interiéru. Brazílie. 12 x 9 x 6,5 cm

Kód: ACH11
630 Kč / ks
Skladem

Velký achát (1,2 kg), dekorativní s leštěnou čelní stěnou (pro vyniknutí kresby) a spodní stěnou pro stabilitu na rovné plošeAchát je vyhlášeným kamenem rovnováhy, ve Feng Šuej proslulý svou schopností trvale vyrovnávat póly jin a jang, blokovat geopatogenní zóny a odklánět elektromagnetický smog a další rušivé vlivy v prostoru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Achát je jemný a "pohodový kámen".  Ve Feng Šuej i v Tradiční čínské medicíně, stejně jako křišťáljedním z nejfrekventovaněji používaným krystalem. Oba jsou považovány za velmi univerzální harmonizační a očistná kameny, a to jak v prostoru, tak i pro tělesnou, mentální i duševní svěžest. Achát vnáší soulad mezi city a rozum, ukotvuje roztěkanou mysl a zároveň zaručí naše intuitivní naladěníPodpoří nás, potřebujeme-li se soustředit, mentálně, pracovně, při učení aj. 

Další rozmanité acháty ZDE

ACHÁT VE FENG ŠUEJ:

Ve Feng Šuej se stará o energetickou  harmonii v prostoru. Zde navíc blokuje geopatogenní zóny, odklání elektromagnetické vyzařování a ruší i další nežádoucí jevy. Achát je velmi citlivě, avšak vytrvale a se stejnou intenzitou působící minerál, díky němuž je ve Feng Šuej umístitelný de facto kamkoli, kde potřebujeme nastolit harmonii. 

Ochrana, očista, harmonizace - achát umísťujeme kamkoli, kde vnímáme nesoulad.

Pracovna, kancelář, dětský pokoj - achát zde podporuje klid a soustředění, jeho umístěním na psací stůl docílíte snazšího učení.

Feng Šuej dětského pokoje – achát díky jeho jemnému působení pomáhá dětem dobře spát, zklidnit jejich emoce a dodává jim zároveň pocit ukotvení, péče a bezpečí.

Jihozápadní sektor nebo ložnice - podporuje rozvoj mezilidských vztahů; dodává odvahu a optimizmus do stávajících či nových vztahů.

Feng Šuej Ložnice – achát je skvělý pomocník na ztišení mysli a podporu kvalitního spánku. Přináší pocit bezpečí a ochrany. "Hojí rány" z předešlých vztahů a očišťuje od pocitů ukřivdění. Posiluje v odhodlání hledat nového partnera. V ložnici je vhodný také pro ženy při problémech s dělohou.

Další blahodárné účinky achátu v tradicích

Achát vyrovnává ženskou a mužskou polaritu. Neutralizuje negativní energie. Příznivě ovlivňuje břišní oblast - žaludek, slinivku břišní a vše, co souvisí s trávícími procesy, vstřebáváním potravy a též "spalováním" cholesterolu. Harmonicky působí také na močový měchýř, ledviny, pohlavní orgány a lymfatický systém. V tradicích se využívá k tlumení bolestí - zejména hlavy, beder a šíje, vhodný je i při potížích se zrakem, kůží, vlasy, nehty aj. Achát v naší blízkosti velmi oceníme při psychické zátěži, roztěkanosti, stresu apod.  

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Achát půlky/pláty/řezy
Hmotnost: 1.2 kg
Rozměry:: 12 x 9 x 6,5 cm