Achát 967 g - pestré pásy a chalcedon, dekorativní s broušenou čelní stěnou pro zvýraznění kresby Dekorativní a Feng Šuej kámen do interiéru. Brazílie. 12,3 x 9 x 7,7 cm

Kód: ACH42
1 600 Kč / ks
Skladem

Překrásné dílo přírody - velký pestrobarevně vrstvený achát napůl s hlubinným chalcedonem. Jedná se o téměř kilový nepřehlédnutelný skvost s různobarevnými a postupně narostlými pruhy, které symbolizují naši vnitřní vrstevnatost. Achát, vyhlášeným svou schopností trvale ladit a vyrovnávat polarity, nám touto kombinací přináší do života navíc i pestrost a rozmanitost.       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acháty jsou obecně velmi jemné a "pohodové", avšak vytrvale a se stále stejnou intenzitou působící kameny. Ve Feng Šuej i v Tradiční čínské medicíně, stejně jako křišťáljedním z nejfrekventovaněji používaných krystalů. 

Chalcedon, který v tomto achátu tvoří krásnou "vodní hlubinu", je vyhlášeným pomocníkem pro tlumení stresu a rychlé zklidnění, též v oblasti mezilidských vztahů (partnerských, rodinných, pracovních), kde dbá o jejich "božskou čistotu" na všech úrovních, ve vzájemnosti, otevřenosti, upřímnosti. Modrý chalcedon také otvírá též brány tvořivosti; přináší nové podněty a nápady. 

Achát též vnáší soulad mezi city, rozum a tělo. Ukotvuje roztěkanou mysl a zároveň zaručí naše intuitivní naladěníPodpoří nás, potřebujeme-li se soustředit - mentálně, pracovně, při učení aj.

Další rozmanité acháty ZDE

ACHÁT VE FENG ŠUEJ:

Ve Feng Šuej se achát stará o energetický soulad v prostoru včetně podpory blokování geopatogenních zón, odklon elektromagnetického vyzařování a obdobných energeticky a frekvenčně nežádoucích jevů. Tudíž je, obdobně jako křišťál nebo "Vesmírné krystaly", ve Feng Šuej umístitelný de facto kamkoli, kde potřebujeme nastolit kompletní harmonii

Ochrana, očista, harmonizace - achát umísťujeme kamkoli, kde osobně vnímáme nesoulad.

Pracovna, kancelář, dětský pokoj - achát zde podporuje klid a soustředění, jeho umístěním na psací stůl docílíte snazšího učení.

Feng Šuej dětského pokoje – achát díky jeho jemnému působení pomáhá dětem dobře spát, zklidnit jejich emoce a dodává jim zároveň pocit ukotvení, péče a bezpečí.

Jihozápadní sektor nebo ložnice - podporuje rozvoj mezilidských vztahů; dodává odvahu a optimizmus do stávajících či nových vztahů.

Feng Šuej Ložnice – achát je skvělý pomocník na ztišení mysli a podporu kvalitního spánku. Přináší zde také pocit bezpečí a ochrany. Zaceluje citové šrámy z rodinných a partnerských vztahů, očišťuje od pocitů ukřivdění. Posiluje v odhodlání hledat nového partnera. V ložnici je vhodný také pro ženy při problémech s dělohou.

Další blahodárné účinky achátu v tradicích

Achát vyrovnává ženskou a mužskou polaritu. Neutralizuje negativní energie. Příznivě ovlivňuje břišní oblast - žaludek, slinivku břišní a vše, co souvisí s trávícími procesy, vstřebáváním potravy a též "spalováním" cholesterolu. Harmonicky působí také na močový měchýř, ledviny, pohlavní orgány a lymfatický systém. V tradicích se využívá k tlumení bolestí - zejména hlavy, beder a šíje, vhodný je i při potížích se zrakem, kůží, vlasy, nehty aj. Achát v naší blízkosti velmi oceníme při psychické zátěži, roztěkanosti, stresu apod.  

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Achát půlky/pláty/řezy
Hmotnost: 0.967 kg
Rozměry:: 12,3 x 9 x 7,7 cm