Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Turmalín skoryl - náramek, top kvalitní kuličky 0,8 cm, vysoký lesk, více-vláknitá černá gumička s dlouhou životností Pravý, přírodní, Délka 19 cm. Původ kamene: Brazílie

Kód: TURNAR1
530 Kč / ks
Skladem

Náramek z lesklých kuliček top kvalitního černého turmalínu, více-vláknitá gumička (v černé barvě) s dlouhou životností. Turmalín skoryl je vyhlášený svými mnohostranně ochrannými a harmonizačními účinky. Skoryl spolehlivě odklání neprospěšné myšlenky (vlastní i cizí), zahání chmury, rozpouští obavy a vnitřní strachy, ochraňuje před záští a neupřímností ostatních. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý turmalín (označovaný jako Skoryl) je oblíbeným kamenem díky jeho atypickému tvaru a formování krystalů, též pro jeho silně harmonizační a ochranné vlastnosti. Skoryl energeticky vyrovná polarity jin a jang. Jak v prostoru, tak i v tělesné, mentální i duševní rovině člověka. Jsme-li v blízkém kontaktu s tímto minerálem, dokáže nás velmi rychle "ukotvit do přítomnosti", zvláště při roztěkanosti, nesoustředěnosti, uvíznutí v myšlenkách. Díky jeho jemnosti a citlivosti jsme schopni se de facto okamžitě zklidnit (například pokud turmalín držíme v dlani nebo ho přiložíme do blízkosti srdeční oblasti). Tradičně se uplatňuje jako širokospektrální krystal ochrany - před nákazami, zdravotními problémy, zraněními, negativním vlivem ostatních, překážkami v životě aj. Práškový turmalín se v podobě detoxikačních sáčků přikládá na tělo (vnitřní záněty) nebo na chodidla (celkový odvod škodlivin z organizmu). 

V podobě náramku slouží skoryl jako osobní ochranný štít – pro odklon neprospěšného a nežádoucího; ochranu před intrikami, pomluvami, manipulací (individuální, skupinovou, mediální), mentálním vysíláním,  brainwashingem aj. 

Původ polodrahokamu: Brazílie

DALŠÍ KVALITNÍ NÁRAMKY NALEZNETE ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Turmalín černý (skoryl) - náramky
Hmotnost: 0.023 kg
Délka náramku:: cca 19 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení