Turmalín černý - náramek, top kvalitní kuličky 0,8 cm, vysoký lesk, více-vláknitá černá gumička s dlouhou životností Turmalín skoryl, pravý, přírodní, kuličky 8 mm, délka 19 cm. Původ kamene: Brazílie

Kód: TURNAR1
530 Kč / ks
Skladem

Náramek z lesklých kuliček top kvalitního černého turmalínu (skorylu), více-vláknitá gumička (v černé barvě) s dlouhou životností. Turmalín skoryl je vyhlášený svými mnohostranně ochrannými a harmonizačními účinky. Skoryl spolehlivě odklání neprospěšné myšlenky (vlastní i cizí), zahání chmury, rozpouští obavy a vnitřní strachy, ochraňuje před záští a neupřímností ostatních. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý turmalín (označovaný jako Skoryl) je oblíbeným kamenem díky jeho atypickému tvaru a formování krystalů, též pro jeho silně harmonizační a ochranné vlastnosti. Skoryl energeticky vyrovná polarity jin a jang. Jak v prostoru, tak i v tělesné, mentální i duševní rovině člověka. Jsme-li v blízkém kontaktu s tímto minerálem, dokáže nás velmi rychle "ukotvit do přítomnosti", zvláště při roztěkanosti, nesoustředěnosti, uvíznutí v myšlenkách. Díky jeho jemnosti a citlivosti jsme schopni se de facto okamžitě zklidnit (například pokud turmalín držíme v dlani nebo ho přiložíme do blízkosti srdeční oblasti). Tradičně se uplatňuje jako širokospektrální krystal ochrany - před nákazami, zdravotními problémy, zraněními, negativním vlivem ostatních, překážkami v životě aj. Práškový turmalín se v podobě detoxikačních sáčků přikládá na tělo (vnitřní záněty) nebo na chodidla (celkový odvod škodlivin z organizmu). 

V podobě náramku slouží skoryl jako osobní ochranný štít – pro odklon neprospěšného a nežádoucího; ochranu před intrikami, pomluvami, manipulací (individuální, skupinovou, mediální), mentálním vysíláním,  brainwashingem aj. 

Původ polodrahokamu: Brazílie

DALŠÍ KVALITNÍ NÁRAMKY NALEZNETE ZDE

PŘÍRODNÍ TURMALÍNY ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Turmalín černý (skoryl) - náramky
Hmotnost: 0.1 kg
Délka náramku:: cca 19 cm