Stilbit oranžový 1,14 kg se zeleným apofylitem | "Kosmické krystaly" - kvalitní posvátný zeolit z Indie 14,3 x 13,8 x 6,6 cm. Indie

Kód: ZEO101
Novinka
4 300 Kč / ks
Skladem

Velký shluk extra kvalitních "Kosmických krystalů" v podobě kopulí vejířovitého oranžového stilbitu s krystaly nejcennějšího zeleného apofylitu - jedním svrchu rostlým a kompletně zakončeným, dalšíme vrostlými ve spodní části. Jde o velmi estetický a nepřehládnutelný kámen z řady posvátných indických zeolitů.       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stilbit a apofylit se společně se skolecitem, heulanditem, natrolitem, mordenitem a dalšími minerály řadí mezi zeolity, krystaly vytvořené vulkanickou činností. Vyskytuje v mnoha odstínech a tvarem připomíná "mašličky"/křídla vážky (kde bych zřejmě hledal i symboliku v jeho vlastnostech (lehkost, jemnost, čistotu, nadhled aj.), ve větších uskupeních tvoří nezaměnitelné estetické vějířky

Vyzařování stilbitu je velmi čisté, jemné, zklidňující. Měl-li bych mu přiřadit lidskou vlastnost, tak jde o krystal nabitý "trpělivostí", zvláště při provázení meditacemi a vyššími úrovněmi vědomí. V této oblasti ho osobně využívám jako "záchrannou brzdu" při hromadících se myšlenkách, pocitu přemíry povinností a úkolů. Stilbit, shodně jako všechny zeolity je velmi vhodným a "srozumitelným" pomocníkem při hledání jakýchkoli odpovědí. 

Vlastnosti 

 • energeticky extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" působící velmi jemně
 • vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce, krystaloterapeuty, Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na stilbit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, rychlé a hluboké zklidnění, meditace, snadné uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

Stilbit a apofylit jsou velmi stabilní ve vyzařování a nevyžadují žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně naladili, stačí se s nimi pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky, zbavit se nánosů starostí. Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu jsou velice efektivními prostředníky při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. 

Jemnost zeolitů obecně bych bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální i pro "uběhané" a přepracované jedince. Extrémně dobře se mi osvědčily také při mentální očistě "naprogramované mysli" -  zejména od opakujících se modelů chování, nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj.

Stejně úspěšně si poradí i s naším vlastním zacyklením, kdy se v životě vracíme stále do stejných kolejí. Skvěle podpoří i v udržení si "zdravého selského rozumu" s podporou silné intuice. Zároveň nám poskytují ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.   

Tento posvátný kámen z Indie je bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jeho naladění na tzv. Akášu ("vesmírnou energetickou knihovnu") je velmi zřetelné. Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou naprosto jasné. Objasní nám souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. 

Také nám pomůže se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze tento lrystal obdržíme, jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost. 

Zeolity jsou tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi, pídí se po "skutečné pravdě", hloubce, souvislostech a "vesmírném přesahu". Pro ty, kteří touží po plném otevření brány své vlastní intuice a čistých odpovědích přicházejících ze skutečného Zdroje.   

Jsou vhodnými lameny nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama. Díky       

Tento stále optimisticky naladěný kámen "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostředí, kdese nacházíme. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních záležitostech.

 Feng Šuej

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektromagnetického smogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"

 Blahodárné účinky - spiritualita, krystaloterapie a tradice

 • tělesná i psychická ochrana
 • vše, co souvisí s mozkovou činností a mentálním nastavením - rychlé zklidnění a relaxace, naladění se na vyšší úrovně vědomí a rovin hlubinné meditace, soustředění, podpora v psychických i fyzických závislostech (na alkoholu, psychotropních látkách, farmakách, ovšem i na adrenalinových prožitcích, nesvobodných mezilidských vazbách s rodiči, dětmi aj.),     
 • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, srdce a krevní tlak, ledviny, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, klouby, kosti 

Původ: Indie (Nasik) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stilbit "Vesmírné krystaly" (Zeolit)
Hmotnost: 1.14 kg
Rozměry:: 14,3 x 13,8 x 6,6 cm