Sodalit 317 g - kvalitní v sytém tónu | "Kámen sebevyjádření, komunikace a porozumění" Dekorativní plát s broušenou čelní stěnou. Brazílie. 10,8 cm

Kód: SOD12
800 Kč / ks
Skladem

Plát tmavého, esteticky prokresleného sodalitu vhodný nejen k dekoraci, ale i jako "podtác" k přípravě polodrahokamového elixíru. Jeho čelní stěna je jemně broušená, aby se zvýraznila jeho krásná kresba. Sodalit se ve Feng Šuej využívá pro zlepšení komunikace a navazování a rozvíjení spolupráce ve všech oblastech, k podpoře sebedůvěry a odhodlání ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sodalit je ideálním kamenem pro zlepšení partnerské a mezilidské komunikace a v navazování či rozvíjení spolupráce ve všech oblastech. Podporuje sebedůvěru, sebevědomí a odhodlání, schopnost srozumitelně a zejména upřímně komunikovat. Zároveň nás "upozorní" na lži či manipulaci ostatních. Sodalit také podporuje týmovou spolupráci. Je proto ve Feng Suej ideálním kamenem do ložnice, zóny vztahů (JZ) nebo zasedacích místností či kanceláří. Sodalit je též kamenem podporujícím sebevyjádření a kreativitu, inspirujícím k novým objevům a inovacím. 

Další sodality naleznete ZDE

SODALIT VE FENG ŠUEJ

Ložnice, místa setkávání nebo jihozápadní sektor (Feng Šuej zóna vztahů a partnerství) - sodalit zde plní roli prostředníka v komunikaci, zejména v jasném, srozumitelném a intuicí podpořeném vyjadřování. Zároveň nás učí naslouchání a správnému pochopení toho, co bylo vyřčeno. 

Západní Feng Šuej sektor, místa setkávání - pro zhmotňování našich partnerských a rodinných přání, pracovních a podnikatelských vizí.

Západní sektor, kancelář, pracovna, ateliér, dětský pokoj - podpora ve vlastní či skupinové tvorbě

Studijní místnost, dětský pokoj, pracovní stůl - zde sodalit napomáhá v rozvoji intelektu, učení se novému, extra vyhlášeným je při studiu cizích jazyků. 

Sever, Severozápad, Severovýchod, odpočinková či meditační místnost – ideální umístění k dosažení vnitřní harmonie, mentálního a psychického klidu.

Zasedací místnosti, přednáškové sály, kanceláře, prostory pro setkávání, pracovní stoly – sodalit je zde vyloženě "jako doma", neboť je  kamenem vyhlášeným svými účinky podporovat férovost, spolupráci, týmového ducha, nacházet společná řešení a naprosto bravurně spojovat logiku i intuici.

Oddělení rozvoje, vývoje a výzkumu – zde má ve Feng Šuej sodalit své jisté místo pro svou schopnost koncentrace, logického úsudku i zprostředkování inovativních myšlenek. Pomáhá výsledky práce převádět do slov.

Další blahodárné účinky sodalitu:

V tradicích se harmonizačních účinků využívá pro zvyšování imunity, snižování horečky, přikládáním na krční oblast při angínách a také při potížích spojených s hormonální činností a štítnou žlázou, která je ve východních filozofiích, TČM i ajurvédě spojená právě s komunikací a schopností se vyjadřovat (nebo naopak se zbytečně nevyjadřovat), se sebevědomím a uvědoměním si vlastní sebehodnoty. Komunikační centrum (krční čakra) souvisí i s hrtanem, hlasivkami aj. Pro tyto účely je právě sodalit součástí elixírových směsí. Sodalit se také uplatňuje jako rychlý pomocník při psychickém či nervovém vyčerpání, syndromu vyhoření v zaměstnání, syndromu MBA, při fóbiích, obavách, strachu

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Sodalit
Hmotnost: 0.317 kg
Rozměry:: 10,8 x 6,4 x 2,3 cm