Prehnit - vzácný přírodní "Kámen čisté mysli" bez horniny s oboustrannou krystalizací. 286 g Kvalitní přírodní. 10,2 x 6,7 x 3,7 cm. Maroko

Kód: PRE6
2 300 Kč / ks
Skladem

Oboustranně krystalizovaný čistý prehnit bez horniny v podobě třpytivých a velmi estetických krystalů, v dvojím zabarvení - tmavě zeleném na jedné stěně, světle zeleném na druhé. Jde o kámen, v jehož přítomnosti "neexistují starosti". Ve Feng Šuej uplatnitelný zejména pro silnou podporu v tělesné, psychické a spirituální oblasti, také pro přivábení hojnosti a prosperity.       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prehnit je velmi jemný a citlivý kámen, který nás dokáže rychle naladit na frekvenci pohody a bezstarostnosti. Za tímto účelem se mi nejvíce osvědčil, nachází-li se v blízkosti hlavy, konkrétně čelní oblasti, nejsilněji je-li přiložen přímo na čelo (do oblasti "třetího" oka) nebo díváme-li se na něj zblízka (ze vzdálenosti cirka 15-30 cm dle jeho velikosti), tímto také velmi příznivě působí na oči. Cítíme jakýsi světelný proud, který si rozráží cestu do těch nejhlubších koutů naší mysli, odkud odklání a rozpouští vše nepotřebné - zbytečné myšlenky, obavy, starosti, zkrátka vše, co jsme si v ní drželi navíc a jenom tím ztráceli energii. Nový stav "čisté mysli", jak ho nazývám, je naprosto osvobozující, odlehčující, podporující důvěru ve Zdroj, ve stav, že je o nás vždy po všech stránkách postaráno, bez ohledu na to, co se „děje vně nás“.

Vyzařování prehnitu je silně vnímatelné také při jeho přiložení k temenu hlavy nebo do jeho blízkosti. Toho se dá skvěle využít při relaxaci, hlubinných meditacích i pokročilejších praktikách (přesuny v úrovních vědomí, mezi-sférické či šamanské putování, získávání informací z "Akáši" aj.)  

Také nemohu opomenout konejšivý až objímající účinek prehnitu při jeho svírání v dlaních a pak zejména jeho přimknutí k hrudi, do oblasti srdce, kdy cítíme náhlý útlum vnitřního napětí a stresu.     

UPLATNĚNÍ PREHNITU VE FENG ŠUEJ:

Prehnit je jedním z typických zástupců kamenů přitahujících štěstí, radost, prosperitu a hojnost ve všech životních oblastech. Jde též o spolehlivého průvodce na naší duchovní cestě a kotvou v momentech, kdy to kolem nás „bouří“.

Vhodná umístění prehnitu ve Feng Šuej sektorech:

Vchod (Ming Tang) – příliv štěstí a požehnání.

Sever, ložnice, osobní prostor – podpora osobní spirituality a nasměrování k nejvhodnějším životním rozhodnutím.

Východ, osobní prostor, ložnice, dětský pokoj – harmonizační zóny pro tělesnou a psychickou kondici. Prehnit zde blahodárně působí zejména na srdce a krevní tlak, jaterní oblast (zejména v detoxikaci), ledviny a močový měchýř, oči, funkci mozku, paměť aj. Díky svému zklidňujícímu vlivu je prehnit vhodný také při psychické zátěži, při přepracování, též pro nesoustředěné a hyperaktivní děti.    

 Jihovýchod – posílení hojnosti a prosperity ve všech oblastech.

Jih – pro správné zacílení, podporu životních plánů a profesní kariéry. Též při nastavení harmonie mezi „osobním výkonem“ a důvěrou, že se nám dostává toho nejlepšího i bez vypětí našich sil. Vhodná zóna pro „infarktové“ typy lidí, kteří nadměrně přetěžují srdeční oblast.

Severovýchod, ložnice, meditační či relaxační místnost – prehnit zde slouží jako silný pomocník pro rychlé zklidnění, relaxaci, očistu mysli, při hlubinných meditacích či spirituálním ukotvení.

Západ, ateliér, pracovní stůl – umocňuje soustředění, otvírá brány kreativity a uměleckých dispozic.

Původ: Maroko (Tafilalet)

Doplňkové parametry

Kategorie: Prehnit
Hmotnost: 0.286 kg
Rozměry:: 10,2 x 6,7 x 3,7 cm