Magnezit (Howlit) - náramek kuličky ø 0,8 cm. Top kvalitní broušení, více-vláknitá gumička s dlouhou životností Obvod: 19 cm | Původ kamene: Brazílie

Kód: MAGNAR1
360 Kč / ks
Skladem

Kvalitní kuličky navlečené na více-vláknité gumičce s dlouhou životností. Kuličky jsou pravidelné a jemně vyleštěné do dokonalého lesku. Magnezit je velmi citlivě působícím, ovšem velmi silným zklidňujícím kamenem, přinášející harmonii a vnitřní mír.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti, účinky magnezitu / Howlitu: 

KLID, ČISTOTA, HARMONIE, NEVINNOST, KREATIVITA, HOJENÍ EMOČNÍCH A CITOVÝCH ŠRÁMŮ

Magnezit je velmi citlivě působícím, ovšem velmi silným zklidňujícím kamenem, přinášející harmonii a vnitřní mír. Jeho bělostná barva s drobným žilkováním vyzařuje jemnost, čistotu a až hladivou, pečující energii. Tou dokáže zacelit citové a emoční "šrámy", které si neseme z minulosti, zejména z dětství, vztahů či nezpracovaných životních situací. Magnezit fandí ryzosti, opravdovosti, upřímnosti. Podporuje naše sebevyjádření, schopnost projevovat se takovými, jakými skutečně jsme. A hlavně přijímat sami sebe se vším, co k nám patří. Podporuje láskyplnost ve všech životních sférách - v mezilidských vztazích, partnerství, každodenním konání i ve spiritualitě. Magnezit otvírá brány intuice, zároveň napomáhá se soustředit ("energie magnézia" příznivě ovlivňuje mozkovou činnost a harmonizuje obě hemisféry).Umožňuje nám být pozorným k sobě, ostatním i ke všemu, co nám život přináší a vybrat si z toho to nejlepší. Přeje kreativitě, novým nápadům a inovacím. Howlit také podporuje kvalitní nerušený spánek. Magnezit (nesoucí esenci magnézia) je oprávněně častým kamenem v polodrahokamových elixírech. 

Další blahodárné účinky magnezitu v tradicích:       

Magnézium obsažené v magnezitu prospívá zejména kostem a zubům. Hojně se uplatňuje při napětí, svalových křečích, po požití většího množství alkoholu, při potřebě detoxikace. Je osvědčeným pomocníkem při bolestech (zejména hlavy, břicha, menstruačních), při potížích se žaludkem, střevy, močovým měchýřem, ledvinových kamenech aj. Magnezit je znám také jako "spalovač cholesterolu".

Původ kamene: Brazilie

Další kvalitní NÁRAMKY NALEZNETE ZDE

Krásné přírodní MAGNEZITY naleznete ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnezit / Howlit - kvalitní náramky
Hmotnost: 0.1 kg
Délka náramku:: cca 19 cm