Lepidolit - přírodní s broušenou čelní stěnou. 13,3 cm | 372 g Feng Šuej - detoxikace prostoru, geopatogenní zóny, elektromagnetický smog aj. Brazílie

Kód: LEP25
580 Kč / ks
Skladem

Přírodní surový lepidolit s broušenou čelní stěnou pro zvýraznění kresby. Lepidolit je ve Feng Šuej uplatňován jako silný "čistící prostředek" v prostoru vhodný zejména pro blokování geopatogenních zón, pohlcování toxických látek (např. z lepidel, laků, barev, tmelů, podlah apod., zejména u novostaveb) a odklánění a transformaci elektrosmogu z jeho okolí. Jeho schopnosti se využívají také pro tělesnou, psychickou i mentální ochranu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidolit je nazýván "Kamenem budoucnosti a nezávislosti" pro jeho schopnost materializovat sny a "odstraňovat překážky" k našim vytouženým cílům. Jeho silné účinky se využívají také pro tělesnou i mentální ochranuLepidolit tlumí stres, napětí a zbavuje depresí. Zbavuje strachu a obav, dokáže nás vymanit ze starých nefunkčních modelů a ze závislostí, včetně těch partnerských. Jde též o ideální kámen pro alergiky. Lepidolit je mimořádným kamenem pro jeho všestranné pohlcovací a odklánějící schopnosti (elektromagnetické záření, „nemocné budovy“, těkavé a jedovaté látky z elektrotechniky, tonerů apod.) Tento kámen napomáhá zacílení. Dokáže nás skvěle navést na tu nejlepší cestu v daný moment. Ukáže nám, jak zanalyzovat situaci, udržet se v objektivním rámci a dosáhnout toho, co jsme započali. Umí odhalit, co nás brzdí. 

Další lepidolity naleznete zde.

Lepidolit je mimořádným kamenem pro jeho všestranné pohlcovací a odklánějící schopnosti (elektromagnetické záření, „nemocné budovy“, těkavé a jedovaté látky z elektrotechniky, tonerů apod.)

Tento kámen napomáhá zacílení. Dokáže nás skvěle navést na tu nejlepší cestu v daný moment. Ukáže nám, jak zanalyzovat situaci, udržet se v objektivním rámci a dosáhnout toho, co jsme započali. Umí odhalit, co nás brzdí. 

LEPIDOLIT VE FENG ŠUEJ

Znečištění v budovách, novostavbách, open space kancelářích – lepidolit je ideálním „pohlcovačem“ veškerých škodlivin v budovách. Neměl by chybět minimálně na každém počítači či v jeho okolí. 

Ochrana prostoru i obyvatel - lepidolit je pověstný svou schopností nejen chránit prostor, který obýváme, ale i nás samé, jak na tělesné, tak i mentální úrovni.

Jih – Feng Šuej sektor kariéry, uznání a našich cílů je pro lepidolit přímo šitý na míru. Umístěním zde se stane silnou oporou v zacílení, plánování a dosažení našich záměrů. Udrží nám při tom dobrou náladu, odkloní vše, co by nás mohlo brzdit, umožní nám podívat se na věci nově, z jiného úhlu. V jižním sektoru nám lepidolit navíc dokáže tlumit emoční výkyvy či pocity zklamání a vrátit nás zpět na cestu.

Západ – lepidolit je po právu označován „kamenem budoucnosti“. Proto je velmi vhodným pomocníkem pro materializaci našich snů a jeho umístění v západním Feng Šuej prostoru k tomu naprosto vybízí.

Feng Šuej Ložnice – jeden ze silných uklidňujících kamenů. Podporuje rychlé usínání a kvalitní spánek. Zde tento pozitivní kámen rozpouští chmury, strachy, zatrpklost, citová ublížení i prodělaná traumata. Zbavuje strachu a obav. Lepidolit nás dokáže vymanit ze starých nefunkčních modelů, ze závislostí včetně těch partnerských

Kancelář/pracovní stůl – lepidolit je díky jeho silným absorpčním schopnostem a schopnosti vyzařovat prospěšné záporné ionty v kanceláři nepostradatelný. Stejně tak jako na pracovním stole majitelů firem a manažerů s jasnou vizí.

Dětský pokoj – lepidolit zde zklidňuje dětské emoce a city. Zlepšuje soustředění. Pohlcuje vše negativní z okolí. Slouží-li dětský pokoj ke spaní a zároveň práci na počítači, je zde pak lepidolit ideálním minerálem.

Další blahodárné účinky lepidolitu v tradicích:

Lepidolit, krom jeho schopnosti podporovat rovnovážné procesy v těle, je i skvělým pomocníkem alergiků, podpůrným krystalem i v období menopauzy, při chorobách kloubů a při potřebě zajistit správnou látkovou výměnu.

Lepidolit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidolit
Hmotnost: 0.372 kg
Rozměry:: 13,3 x 6,8 x 2,3 cm