Modrý chalcedon s apofylity 600 g - nádherně třpytivý posvátný zeolit z Indie Kvalitní "Vesmírné/Mistrovské" akášické krystaly. 14,7 x 12 x 3,6 cm

Kód: ZEO37
2 300 Kč / ks
Skladem

Kvalitní, velmi estetický indický zeolit - "Vesmírné krystaly" (VIDEO ZDE) v podobě nespočetného množství třpytivých krystalků modrého chalcedonu vytvářejících kopule, do nichž jsou jsou zarostlé průsvitné krystaly apofylitů. Jde nejenom o nádherný dekorativní kámen, ale i kombinaci vyhlášených vysokofrekvenční "Mistrovských krystalů" otvírajících brány do informačního pole "Kroniky lidstva - záznamů Akáši". Tento zeolit nás velmi lehce uvede do hlubokého vnitřního klidu, ve kterém jsme schopni se povznést nad starosti, získat jiný pohled na situace i načerpat nové podněty a nápady. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní posvátné indické zeolity | Vesmírné / Kosmické mistrovské krystaly

Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu jsou zeolity velice efektivními prostředníky při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jejich jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální také pro "uběhané" a přepracované jedince. Vyzařování zeolitů je energeticky natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý. 

Osobně zeolity považuji za krystaly s velkým potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu převratné době. Ohromný klid a čistotu, které kolem sebe zeolity šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie. Zeolity jsou bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jejich naladění na tzv. Záznamy Akáši ("vesmírou knihovnu"), obdobně jako u himálajského křišťálu, jsou velmi zřetelné. Objasní nám souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřují nás, pomohou v rozhodování ve všech oblastech a ukáží i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Zeolity jsou energeticky velmi stabilní a nevyžadují od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně byli schopni naladit. Stačí se s nimi pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky či zbavit se nánosů starostí. Zeolity "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech. Zeolity jsou skvělými pomocníky i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytují ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem. 

Další posvátné zeolity ZDE

Další modré chalcedony ZDE

Vlastnost, účinky a jeho využití ve Feng Šuej, lidových tradicích a krystaloterapii:

  • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na zeolity naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
  • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
  • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
  • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
  • spokojenost, motivace a radost ze života
  • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
  • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 Feng Šuej:

Očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)

Chalcedon s apyfylitem se ve Feng Šuej uplatňuje jako kámen očisty a harmonizace prostoru. V africkém šamanizmu se chalcedon využívá při rituálech zaměřených na ovlivňování počasí.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme tento minerál do ložnice nebo do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Tento kámen umístěný v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Sem ho pokládáme i při emočním a citovém vypětí, při problémech s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Chalcedon posílený apofylitem podporuje tvůrčí schopnosti a za tímto účelem je pro něj nejvhodnější západní Feng Šuej zóna, pracovna nebo psací stůl.

Chalcedon ve východním nebo severovýchodním Feng Šuej sektoru zlepšuje schopnost soustředění, učení a osvěžuje paměť.

Pro zlepšení mezilidské komunikace nám krystal nejlépe poslouží v jihozápadním Feng Šuej sektoru nebo na místech setkávání s ostatními, v partnerské komunikaci pak v ložnici (podporuje naslouchání a vzájemné porozumění).  

Jihovýchodní sektor - nebesky modré vlnky chalcedonu nám přináší stálý dostatek všeho, co v životě potřebujeme a materializuje naše nejhlubší sny a touhy. Umí nám k tomu dodat i optimizmus a radost na této cestě. Jde také o krystal proudící hojnosti a "požehnání" i na materiální úrovni. 

 Blahodárné účinky v tradicích a krystaloterapii:

  • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, pokožka, klouby, kosti aj. 

Zeolity "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Takto kombinované a velké minerály jsou samozřejmě i krásnou a nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Indie (Nasik)  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny podle Feng Šuej oblastí
Hmotnost: 0.6 kg
Rozměry:: 14,7 x 12 x 3,6 cm