Chryzokol 512 g - extra kvalitní, přírodní v úchvatných pestrobarevných tónech, umístitelný do více poloh "Kámen splněných přání". 10 x 7,7 x 4,9 cm. Peru

Kód: CHR4
2 560 Kč / ks
Skladem

"Kámen splněných přání" - extra kvalitní přírodní chryzokol v úchvatných tónech, postavitelný na výšku, na šířku i naležato. Již i letmý pohled na tento výrazná pestrobarevný kámen nás naladí na vlnu pohody a jistoty na naší životní pouti, je také ideálním přítelem při rozhodování, osobních změnách a materializaci našich snů, tužeb a přání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chryzokol nám pomáhá úspěšně projít životními změnami a podpořit v nových začátcích (start up projekt, změna zaměstnání, bydlení apod.), ovšem doprovodí nás i do vyšších úrovní vědomí, chceme-li se jim otevřít. Chryzokol je považován za "Kámen nových začátků, proměny, harmonie a celistvosti". Jde o silného pomocníka k plnění našich snů a přání, zároveň i zdatného ochránce člověka i prostoru. Chryzokol nás učí přijímat nové impulzy s klidem a vyrovnaností, prohlubuje naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit. Jde o kámen velmi vhodný také pro utužování  mezilidských vztahů a odstranění všeho, co jim neprospívá. Stabilizuje a upevňuje vztahy, které jsou oboustranně přínosné a podporují náš osobní rozvoj. Pro nezadané jde o osvědčeného pomocníka pro přivábení toho nejvhodnějšího partnera právě pro nás. Chryzokol též podněcuje ke kreativitě a inovativnímu myšlení. Zbavuje nás nejistoty, obav i strachů. Tento kámen se skvěle uplatní při naší očistě od rodových zátěží i nezdravých mezilidských vazeb. Díky své schopnosti tlumit rozbouřené emoce a zacelovat citové šrámy je skvělým přítelem všech, kteří pracují s lidmi právě na těchto tématech (terapeuti, psychologové, duševní i duchovní průvodci). Chryzokol je jedním z typických zástupců krystalů přinášejících hojnost a prosperitu na všech úrovních.

Přiložený k nádobě s vodou se používá na přípravu ELIXÍRU

Další CHRYZOKOLY naleznete ZDE

VYUŽITÍ CHRYZOKOLU VE FENG ŠUEJ

Chryzokol je ve Feng Šuej oprávněně považován za silného ochránce člověka i prostoru a oblíben pro své schopnosti pohlcovat nečistoty (včetně radioaktivity a elektromagnetického smogu). Také skvěle odklánět vliv geopatogenních zón, chránit prostor i jeho obyvatele. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.

Severovýchodní sektor Feng Šuej  nebo místo, kde odpočíváme, praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (terapeuti, psychologové, manažeři, průvodci osobním rozvojem apod.) Podporuje zde hluboký klid a meditační naladění.

Na pracovišti i doma projasňuje vztahy a při konfliktech dopomáhá nalézat ideální řešení pro všechny zúčastněné. Pročišťuje zde atmosféru a odstraňuje napětí.

Ložnice – chryzokol se zde stará o naši ochranu a bezpečí. Podporuje zde klidný, hluboký a vydatný spánek, ideálně je-li umístěn na nočním stolku nebo poblíž hlavy. Jeho vložením pod postel ho vybízíme k hojení životní ran v citové a emoční rovině, na kterých pracuje během našeho spánku. V ložnici (případně v JZ sektoru) je jeho umístění vhodné pro "očištění" partnerských vztahů od zbytečných nánosů a prohloubení opravdovosti a vzájemné důvěry. Pro nezadané je chryzokol úžasným magnetem pro přivábení nového partnera.

Jihozápad – do této oblasti umísťujeme chryzokol, pokud potřebujeme dodat odvahu zbavit se studu při navazování nových kontaktů i budování partnerství.

Jihovýchod - tento minerál je jedním z vyhlášených kamenů hojnosti, prosperity a blahobytu na všech úrovních. 

Západ - Tento minerál je velmi vhodným pro nastartování čehokoli nového. Ať se již jedná o start up projekt, změnu zaměstnání, přivábení nového partnera apod.

Východ – ve východním sektoru, který ve Feng Šuej reprezentuje Fyzickou i psychickou kondici a vše co souvisí s Minulostí a našimi Předky, se chryzokol uplatní jako obratný "ranhojič" rodových zátěží, rodinných potíží (vč. dávných traumat, násilných činů, zneužívání aj.) Chryzokol umí zacelit i ta nejhlubší citová a emoční zranění.   

Sever, Severozápad – do těchto sektorů dáváme ve Feng Šuej chryzokol, aby nás podporovaly na naší duchovní cestě, vedly nás k moudrosti, otevírali důvěře ve Zdroj, dodávaly nám odvahu a odhodlání.

Severovýchodní sektor Feng Šuej - chryzokol zde zajišťuje kvalitní odpočinek, relaxaci a meditaci.   

Další blahodárné účinky chryzokolu v tradicích a krystaloterapii:

Vzhledem k všestrannosti tohoto kombinovaného minerálu, je chryzokol mimořádným pomocníkem zejména při silných bolestech.  Má příznivý vliv na urogenitální systém, vyrovnávání krevního tlaku a harmonizaci srdeční oblasti. Využívá se při problémech se žaludkem, při artritidě, astmatu, epilepsii, pro podporu v detoxikace jater a ledvin, zlepšení funkce štítné žlázy, zvýšení imunity, hojení otoků, poranění, zlomenin a výživu kloubů a kosti.

Chryzokol je díky svému výraznému neotřelému zabarvení i nádhernou a nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Chryzokol
Hmotnost: 0.512 kg
Rozměry:: 10 x 7,7 x 4,9 cm