Čaroit velký plát s jemně leštěnou čelní stěnou. AAA kvalita (syté barvy), 18 x 10 x 1 cm ! drahokamový řez z pravého čaroitu. Rusko. 263 g

 

Čaroitový plát nejvyšší kvality v sytém zabarvení s úchvatnou kresbou, proti světlu s prosvítajícími zónami

Čaroit se vyskytuje na jediném místě na světě a díky jeho unikátnímu zabarvení a mimořádným schopnostem (krystal sibiřských šamanů) se jeho limitované zásoby téměř vyčerpaly, zbývající surovina se již nedá na místě těžby získat, čemuž odpovídá i stále rostoucí cena tohoto drahokamu. Čaroit je v tradičním šamanizmu chápán jako mocný spirituální kámen, který dokáže velmi rychle zklidnit mysl, soustředit se na podstatné, ukázat ideální řešení v každé situaci. Osobně ho považuji za "nepostradatelný" pro práci s lidmi, pro role duchovních průvodců, terapeutů a krystaloterapeutů. Jde o vyhlášený podpůrný kámen při zbavování se závislostí (fyzických i psychických). Čaroit jemně zaceluje citové a emoční šrámy, zbavuje obav a strachů. Jak rychlost, tak i jeho intenzitu uvést do meditativních či dalších rovin vědomí považuji za velmi vysoké (i měl-li bych tyto účinky srovnat např. s vyhlášeným lapisem lazuli či ametystem), shodně tak i uvedení do hlubokého spánku. Tento plát lze také využít pro přípravu elixírů nepřímou metodou. 

Další čaroity naleznete ZDE

Dostupnost Vyprodáno
7 900 Kč / ks
Kód produktu CAR8
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Čaroit
Položka byla vyprodána...
 

Ložnice – čaroit na nočním stolku, za hlavou či pod polštářem zajistí rychlé zklidnění roztěkané mysli a kvalitní spánek. Někdy přináší i velmi živé sny, kdy na povrch vytahuje zpravidla skryté a většinou nezpracované situace či behaviorální vzorce z podvědomí. V těchto případech se "živé" sny mohou ještě přes den vybavit, ale cítit je zpravidla hluboká úleva, jakési pocit definitivního uzavření toho, co předtím nebylo mentálně a psychicky zpracováno.    

Další účinky čaroitu v tradicích, šamanizmu a krystaloterapii:

Krom vyhlášené schopnosti silně podporovat detoxikaci organizmu a až zázračně i játra (současně se zrakem, jakožto párovým orgánem jater), pomáhá také harmonizovat ostatní vnitřní orgány (zejména srdce, žaludek, slinivku), a to velmi rychle, přesto citlivě. Čaroit umí paralelně doplňovat energii na místech, kde ji lidský organizmus postrádá. Je skvělým pomocníkem při akutních bolestech (žaludeční nevolnost, bolesti hlavy, křeče apod.)    

Čaroit je díky svému až „magickému“ zabarvení úchvatnou dekorací kdekoli v interiéru.

Původ: Rusko (Jakutsko)

Upozornění: Čaroit je sice křemičitan (obsahuje i spoustu jiných prvků - mangan, železo, sodík, hliník aj.), v podobě takto masívního plátu je však poměrně citlivý na pád z výšky, proto je s ním třeba zacházet obezřetně, aby se nepoškodil.   

Hmotnost 0.263 kg
Rozměry: 18 x 10 x 1 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.