Aragonit pestrobarevný - obelisk 26 cm/2,02 kg! v top sytých barvách a úchvatnou kresbou Kvalitní dekorativní kamenný obelisk do interiéru. Pákistán

Kód: ARA9
2 300 Kč / ks
Skladem

Vysoký aragonitový obelisk s úchvatnou kresbou v nejkvalitnějších sytých barvách. Obelisk svou schopností stahovat, šířit a následně uzemňovat "kosmické" vlivy do okolí tak násobí energetické účinky již tak silného aragonitu, který je znám zejména jako mocný energetický "čistič" prostoru od všeho nežádoucího. Je zároveň minerálem vyhlášeným svou schopností dodávat životní sílu, ukotvovat a provádět nás i těmi nejsložitějšími životními situacemi s lehkostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pestrobarevný aragonit s převažujícími odstíny hluboké zelené je nabitý životadárnou energií (čchi). Využívá se jako silný kamenný zářič podporující zacílení, růst, rozvoj, životní motivaci a stimulaci. A to ve všech životních oblastech - v osobnostním, tělesném, mentálním i spirituálním vývoji, v mezilidských vztazích, v profesní kariéře aj. Aragonit je minerálem působícím velmi konstantně a zejména rychle, čímž podporuje podporuje naši aktivitu a vytrvalost. Aragonit je také známý svou schopností uzemňovat, ukotvit nás v momentech roztěkanosti, nestability, tápání na životních křižovatkách a správně nasměrovat do budoucna. Ve Feng Šuej se aragonit, krom jiného, uplatňuje jako všestranný a výkonný "čistič“ prostoru od nepříznivých energií. Díky vysokému obsahu kalcia (vápníku), které aragonit obsahuje, je jeho tradiční využití hlavně v posilování kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. 

DALŠÍ ARAGONITY RŮZNÝCH BAREV A TVARŮ NALEZNETE ZDE

VYUŽITÍ PESTROBAREVNÉHO ARAGONITU VE FENG ŠUEJ:

Pro odklon nežádoucích vlivů a harmonizaci prostoru lze aragonit uplatnit na jakýchkoliv místech, kde nesoulady vnímáme.

Posílení sebedůvěry a vnitřní vyrovnanosti - umístění v ložnici či na místech kde se nejčastěji nacházíme.     

Vchod, oblast vstupu (Ming Tang), předsíň - příliv pohody, klidu a jistoty, že "je o nás postaráno". | Ochrana domácnosti před negativními vlivy zvenčí, ať již na fyzické, energetické či mentální úrovni.  

Východní Feng Šuej sektor (ve formě obelisku či pyramidy také střed domácnosti či místnosti) - silně blahodárný vliv na tělo; energetická detoxikace (podle TČM podporuje zejména jaterní oblast).  

Feng Šuej ložnice – pro podporu usazování vápníku v kostech a optimalizaci jeho hladiny v těle, ohebnost páteře a kloubů, růst a kvalitu vlasů aj. | V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápadní sektor) navíc také symbolicky "vyživuje a utužuje" mezilidské a partnerské vztahy. Napomáhá jejich ideálnímu rozvoji; chrání a posiluje jejich stabilitu.

Jihovýchodní sektor - přivábení materiální prosperity a hojnosti na všech úrovních - tvar obelisku či pyramidy tento trend značně posiluje

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a dospívajících, příznivě působí na jejich imunitu.       

Pestrobarevný aragonit se hodí do kanceláře, do pracovny či na pracovní stůl, chceme-li napomoci v dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb. 

Západní sektor - pro pomoc v období životních změn, pro správné nasměrovaní, pro realizaci osobních cílů a rodinných plánů.

V naší těsné blízkosti působí aragonit jako rychlý stabilizační kámen, který nás rychle vymaní ze záplavy myšlenek a nesoustředěnosti přivede "zpět na zem".

Blahodárné účinky aragonitu v tradicích:

Podporuje výživu kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), s imunitním systémem, se zády (zejména bederní oblastí), pro lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem. Uplatňuje se i při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů

Původ: Pákistán

Doplňkové parametry

Kategorie: Aragonit
Hmotnost: 2.02 kg
Výška:: 26 cm