Apofylit 1,72 kg - průsvitné třpytivé "Akášické krystaly" z Indie "Vesmírné/Mistrovské krystaly". Výběrové, čistě přírodní. 20 x 14 x 6 cm.

Kód: ZEO8
2 700 Kč / ks
Skladem

Velká kvalitní drúza panenského apofylitu s čirými třpytivými krystaly. Tento posvátný indický zeolit nás svým energetickým klidem a čistotou bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie, navíc je bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jeho naladění na tzv. Záznamy Akáši ("Vesmírnou knihovnu") je velmi zřetelné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krystaly apofylitu se se řadí mezi "posvátné zeolity" (Vesmírné/Kosmické/Mistrovské krystaly), které osobně považuji za krystaly s ohromným potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, tak převratné době. Jsou ideálními krystaly vhodnými nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama. 

Apofylit nám objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Jde o energeticky velmi stabilní kámen a nevyžaduje od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na něj byli schopni naladit. Stačí se s ním pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme se zklidnit, projasnit si mysl či zbavit se nánosů starostí.

Je velmi prozíravé mít apofylit nablízku i v momentech důležitých rozhodnutí. Informace, které skrze něj obdržíme jsou velmi srozumitelné a nenechají nás na pochybách. Apofylit je tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi. Pro každého, koho zajímá hloubka, souvislosti a "vesmírný přesah". Odpovědi ze všech úrovní vědomí přicházející skrze něj, jsou jasné a srozumitelné. 

Extrémně dobře se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" - zejména od opakujících se modelů chování (zacyklení), nefunkčních rodinných, vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Je skvělým pomocníkem i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytuje ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.

Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu je apofylit velice efektivním prostředníkem také při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jeho jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi apofylit přijde ideální také i pro "uběhané" a přepracované jedince.  

Apofylit "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech.  

DALŠÍ APOFYLITY A JINÉ  ZEOLITY NALEZNETE ZDE

 Vlastnosti:

 • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na apofylit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 Feng Šuej:

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"  
 • energetické prozáření 

Tělesná podpora:

 • rychlé uvedení do stavu "čisté mysli"
 • v kompletní detoxikaci, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity
 • blahodárný vliv zejména na zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, pokožku, klouby
 • při potřebě uvolnění napětí, úlevě od bolestí (zejména pak při migrénách, akutních bolestech hlavy aj.

 Původ: Indie (Poone)

Pozn.: Tento apofylit lze umístit naležato nebo nastojato - na jedné z hran drží samostatně stabilitu, ovšem vzhledem k váze minerálu a malému těžišti bych ho pro větší bezpečí doporučil raději umístit ještě do stojánku. 

Původ: Indie (Nasik)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Apofylit čirý "Vesmírné krystaly"
Hmotnost: 1.72 kg
Rozměry:: 20 x 14 x 6 cm