Křišťál 705 g, top průzračné krystaly bez horniny 15,7 cm - třpytivá dekorativní kvalitní drúza s množstvím vnitřních duhových odlesků Extra kvalitní křišťál. Brazílie 15,7 x 11,6 x 10,9 cm

Kód: KRI183
4 500 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Čisté krystaly bez horniny v top kvalitě. Množství z nich má navíc velmi unikátně ve svých vrcholcích jemnou a velmi estetickou kouřovinu patrnou v určitých úhlech pohledu. Tyto třpytivé srostlé průhledné krystaly vytváří i spoustu vnitřních duhových odlesků ("Dévický chrám"), v některých krystalech nalezneme také krásné drobné bublinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tisíciletí vyhlášené, stejně jako jeho využití ve Feng Šuej. Křišťál poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe. 

Křišťál přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu. 

Bílý (panenský) kalcit symbolizuje nevinnost a čistotu ve všech oblastech. Křišťál jako nejsilnější energetický "zářič" na této planetě umocňuje účinky kalcitu. Tato kombinace minerálů je nám nápomocná všude, kde potřebujeme nastolit hluboký klid, "vyčistit" prostor, tělo i naši mysl. Když se chceme vymanit ze stereotypu či stagnace v životě, v zaměstnání, ve vztazích. Když toužíme po růstu, po osobním, duševním i spirituálním vývoji, po nových podnětech, zkušenostech, novém zaměstnání, novém vztahu. Bez omezení, ve vlastní svobodě, v "božské" čistotě.  

Další křišťály v různých formách naleznete ZDE

Křišťál sněžný ve Feng Šuej:

Ochrana, silná očista od negativního na tělesné, mentální, duševní i spirituální úrovni, posílení energie ve svém okolí, harmonizace prostoru.

Ochrana:

Za účelem ochrany se křišťál umísťuje ideálně v oblasti Ming Tang (vstupní prostor, poblíž hlavního vchodu) nebo v oblasti Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). Pro odklon elektromagnetického záření, působení geopatogenních zón apod. ho dáváme co nejblíže k místu působení.

Harmonizace, očista:

Díky naprosté univerzálnosti a značnému energetickému vyzařování, se křišťál hodí na jakékoliv místo, které chceme posílit nebo začít aktivovat. Křišťál umísťujeme do odpovídajícího Feng Šuej sektoru buď samostatně nebo s dalším minerálem, kterému křišťál znásobí jeho vyzařování a účinek. 

Optimální umístění pro posílení jednotlivých životních oblastí:

Sever – naše životní a duchovní cesta 

Jih – kariéra, povolání, životní cíle (vhodná kombinace např. s červeným jaspisem, jaspisem brekcie nebo mookaite)

Východ – očista minulosti, bývalých partnerských, rodinných a generačních vazeb; podpora tělesné kondice (vhodná kombinace např. s avanturínem, fluoritem, achátem, jakýmkoli kamenem podporujícím konkrétní tělesnou oblast)

Západ – vize, budoucnost, potomci, tvorba (vhodná kombinace např. s brazilitem, malachitem, žlutým či oranžovým kalcitem)

Severovýchod – odpočinek, moudrost, relaxace, zklidnění, meditace (vhodná kombinace např. s ametystem, chryzokolem, achátem, angelitem, celestínem)

Jihovýchod – hojnost, bohatství, prosperita (vhodná kombinace např. s avanturínem, sulfidy, pravým citrínem)

Severozápad – nápomocné bytosti, přátelé (vhodná kombinace např. labradoritemangelitem, celestínem)

Ložnice, Jihozápad – podpora společného růstu a všestranná "výživa" v partnerství a manželství. Velmi účinný magnet k přivábení nového partnera pro nezadané.

Ložnice (noční stolek) - čisté myšlenky bez "nánosů", klidný spánek. 

Ložnice, Dětský pokoj - díky vysokému obsahu vápníku je sněžný křišťál tradičně využíván k podpoře výživy kostí, kloubů, zubů, vlasů apod.  

Bez ohledu na jeho umístění je takto velký křišťál pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké dekorativní křišťály, trsy, srostlé špice
Hmotnost: 0.705 kg
Rozměry:: 15,7 x 11,6 x 10,9 cm
Položka byla vyprodána…