Křišťál s galenitem 704 g "Kámen stability a moci nad vlastním životem". Třpytivá dekorativní drúza 15 x 10,7 x 5,5 cm. Bulharsko

Kód: KRI157
2 600 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tisíce třpytivých krystalů křišťálu (VIDEO ZDE) různých velikostí narostlé na křemeni a galenitu ("Kameni stability a moci nad vlastním životem"), kdy je s různou intenzitou do křišťálu "nasátý", v některých krystalech nalezneme chloritové inkluze, patrné zejména při bočním natočením kamene (získal tak místy zlatavou barvu). Jde o silný kámen využitelný nejen ve Feng Šuej a energetické práci s krystaly, ale díky jeho výjimečné kombinaci a kráse také sběratelským skvostemnepřehlédnutelným interiérovým prvkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tísiciletí vyhlášené, a to zejména pro jeho energetické schopnosti nejsilnějšího "kamenného zářiče" na této planetě. Křišťál přispívajících ke komplexní prostorové, tělesné i duševní harmonizaci a poskytuje silnou energetickou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe, včetně mezilidských vztahů. Jde o nejuniverzálnější kámen umístitelný de facto kamkoli, kde potřebujeme nastolit harmonii a má navíc silnou schopnost násobit účinky jiných kamenů, s kterými je v "sousedství" nebo s nimi je přímo srostlý, v tomto případě s galenitem.

Galenit (sulfid - více zde) udržuje naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Spolehlivě uzemňuje a ukotvuje, je vhodným pro jedince, kteří jsou "rozlétaní", ať již v myšlenkám či v činnostech. Je skvělým pomocníkem ve všem, co souvisí s naším posláním, kreativitou, prosazením se a dotahováním předsevzatého. Galenit má silný energetizující vliv na naši tělesnou schránku, zejména pohybový a opěrný aparát, výživu kosti, kloubů, též vlasů. V tradiční čínské medicíně nachází uplatnění v podpoře odklánění infekcí a nákaz, v čištění krve, obnově tělesných buněk, tlumení svalových křečí, v boji s plicními a respiračními onemocněními, astmatem apod. Galenit shodně jako ostatní sulfidy také příznivě ovlivňuje činnost ledvin (zbavuje obav, strachů, odstraňuje emoční zátěže, které se podle TČM usazují právě v ledvinách). 

Další křišťály ZDE

Další sulfidy ZDE

KŘIŠŤÁL S GALENITEM VE FENG ŠUEJ:

Křišťál s galenitem odklání z obývaného prostoru vše, co by nám mohlo uškodit, jak na tělesné, tak i na mentální úrovni. Proto nachází uplatnění také při potížích s geopatogenními zónami, elektromagnetickým zářením, ale například i s blokováním myšlenkového vyzařování nebo manipulace od ostatních.   

Křišťál s galenitem funguje též jako silný harmonizační kámen vyrovnávající polarity jin a jang, v osobní rovině zejména mezi materiální, duševní a duchovní sférou. Za tímto účelem ho umísťujeme všude tam, kde chceme udržet naše vnitřní naladění v rovnováze, bez zbytečných výkyvů, ztrát energie a životní síly. Galenit nás zároveň uzemní a ukotví v sobě samých a v materiálním světě.

Tento kámen nachází ve Feng Šuej svou oblibu zejména v západním Feng Šuej sektoru, jemuž přísluší element kovu a ovlivňuje naši budoucnost, plány, vize. Souvisí s naším posláním, kreativitou, prosazením, uskutečňováním, s tím, co "zde po nás zůstane". Západní sektor je také oblastí naší rodiny a potomků, ať již v pravém slova smyslu, nebo přeneseném - s plody našeho života

Obdobně se dá využít i v Severozápadním sektoru jako "krystal - pomocník", kde podporuje naše životní záměry, jejich dosažení a materializaci.   

Jeho multifunkční umístění v ložnici: 

- nespavost, roztěkanost, noční můry, obavy apod. (noční stolek, místo poblíž hlavy či za hlavou)

- plíce, dýchací potíže (vedle postele či pod postel do úrovně hrudní oblasti)

- bedra, urogenitální sytém (vedle postele či pod postel do úrovně bederní oblasti)    

Kancelář, pracovna, psací stůl, osobní zóna - posílení vizí, plánů, záměrů apod. (shodné se Západním sektorem).

Místa setkávání s ostatními (obývák, zasedací místnosti apod.) - utužování rodinných a přátelských vztahů, také obchodních a podnikatelských vazeb s klienty. 

Blahodárné účinky křišťálu s galenitem v tradicích a krystaloterapii: posilující vliv na naši tělesnou schránku, zejména pohybový a opěrný aparát, výživu kosti, kloubů, též vlasů. Podpora v odklánění infekcí a nákaz, v čištění krve, obnově tělesných buněk, tlumení svalových křečí, v boji s plicními a respiračními onemocněními, astmatem apod. Za tímto účelem se kámen umísťuje buď v blízkosti osoby, která onemocněním trpí nebo opět v Západním Feng Šuej sektoru, který podle Tradiční čínské medicíny souvisí právě s plicemi. Tyto kovové kameny také příznivě ovlivňují činnost ledvin (energetické "odplavení obav, strachů, emoční zátěže, které se podle TČM právě v ledvinách usazují). 

Tento kámen je samozřejmě i nádhernou dekorací v interiéru. 

Původ nerostu: Bulharsko 

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál
Hmotnost: 0.704 kg
Rozměry:: 15 x 10,7 x 5,5 cm
Položka byla vyprodána…