Sodalit 1,03 kg - top tmavě modrý, přírodní "Kámen sebevyjádření, komunikace a porozumění" Surový, dekorativní, extra kvalitní. Namibie. 13,1 x 8,8 x 7 cm

Kód: SOD19
750 Kč / ks
Skladem

Extra kvalitní dekorativní sodalit, sytě modrý s estetickým žilkováním, umístitelný do více poloh. Sodalit "rozvazuje jazyk a učí naslouchat", rozvíjí upřímnou mezilidskou a partnerskou komunikaci, vede k jasnému, pravdivému a otevřenému vyjadřování. Ve Feng Šuej se využívá pro zlepšení komunikace a navazování a rozvíjení spolupráce ve všech oblastech, k podpoře sebedůvěry a odhodlání ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sodalit je ideálním kamenem pro zlepšení partnerské a mezilidské komunikace a v navazování či rozvíjení spolupráce ve všech oblastech. Podporuje sebedůvěru, sebevědomí a odhodlání, schopnost srozumitelně a zejména upřímně komunikovat. Zároveň nás velmi srozumitelně "upozorní" na lži či manipulaci od ostatních. Podporuje také týmovou spolupráci a také vše, co souvisí s osobní či týmovou tvorbou, novými nápady, výzkumem, inovacemi apod. Ve Feng Suej je ideálním kamenem jak do ložnice (či zóny vztahů), na místa setkávání s blízkými nebo s klienty, do sdílených prostor, zasedacích místností aj.   

Další sodality naleznete ZDE

SODALIT VE FENG ŠUEJ

Ložnice, místa setkávání nebo jihozápadní sektor (Feng Šuej zóna vztahů a partnerství) - sodalit zde plní roli prostředníka v komunikaci, zejména v jasném, srozumitelném a intuicí podpořeném vyjadřování. Zároveň nás učí naslouchání a správnému pochopení toho, co bylo vyřčeno. 

Západní Feng Šuej sektor, místa setkávání - pro zhmotňování našich partnerských a rodinných přání, pracovních a podnikatelských vizí.

Západní sektor, kancelář, pracovna, ateliér, dětský pokoj - podpora ve vlastní či skupinové tvorbě

Studijní místnost, dětský pokoj, pracovní stůl - zde sodalit napomáhá v rozvoji intelektu, učení se novému, extra vyhlášeným je při studiu cizích jazyků. 

Sever, Severozápad, Severovýchod, odpočinková či meditační místnost – ideální umístění k dosažení vnitřní harmonie, mentálního a psychického klidu.

Zasedací místnosti, přednáškové sály, kanceláře, prostory pro setkávání, pracovní stoly – sodalit je zde vyloženě "jako doma", neboť je  kamenem vyhlášeným svými účinky podporovat férovost, spolupráci, týmového ducha, nacházet společná řešení a naprosto bravurně spojovat logiku i intuici.

Oddělení rozvoje, vývoje a výzkumu – zde má ve Feng Šuej sodalit své jisté místo pro svou schopnost koncentrace, logického úsudku i zprostředkování inovativních myšlenek. Pomáhá výsledky práce převádět do slov.

Další blahodárné účinky sodalitu:

V tradicích se harmonizačních účinků využívá pro zvyšování imunity, snižování horečky, přikládáním na krční oblast při angínách a také při potížích spojených s hormonální činností a štítnou žlázou, která je ve východních filozofiích, TČM i ajurvédě spojená právě s komunikací a schopností se vyjadřovat (nebo naopak se zbytečně nevyjadřovat), se sebevědomím a uvědoměním si vlastní sebehodnoty. Komunikační centrum (krční čakra) souvisí i s hrtanem, hlasivkami aj. Pro tyto účely je právě sodalit součástí elixírových směsí. Sodalit se také uplatňuje jako rychlý pomocník při psychickém či nervovém vyčerpání, syndromu vyhoření v zaměstnání, syndromu MBA, při fóbiích, obavách, strachu

Původ: Namibie

Doplňkové parametry

Kategorie: Sodalit
Hmotnost: 0.653 kg
Rozměry:: 13,1 x 8,8 x 7 cm