Obsidián Bagua - nejsilnější ochranný Feng Šuej symbol v podobě vybroušeného černého obsidiánu Kvalitní jemně leštěný černý obsidián z Mexika. "Kámen silné ochrany a osobní svobody“. 121 g

Kód: OBS65
900 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nejsilnější ochranný Feng Šuej symbol ve tvaru Bagua (Pa Kua) vytvarovaný z extra kvalitního černého lesklého obsidiánu, který je již sám o sobě vyhlášeným ochranným kamenem. Tento extrémně silný nástroj lze uplatnit pro energetické zajištění bezpečí jak v osobním, tak i domácím i pracovním prostoru.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsidián ve tvaru osmistěnu BaGua lze využít kdekoli vnímáme energetický nesoulad, či na místě, kde bychom se mohli cítit nepříjemně nebo dokonce v ohrožení. Jde o velmi účinný nástroj zvláště vhodný i k odklonu myšlenkového vysílání z okolí (manipulace, intriky, podvody, energetický odběr, žárlivost aj.) Obsidiánová Bagua je spolehlivým ochráncem a pomocníkem v těžkých situacích, ovšem důrazně doporučuji nezneužívat tohoto prostředku s cílem ublížit někomu jinému či ho dokonce používat k rituálním praktikám mířeným proti konkrétním lidem..To pochopitelně platí i o obsidiánu jako takovém.    

Více o obsidiánu

Obsidián je v podstatě „sopečné sklo“ – kámen, který se tak prudce ochladil při vyvěrání na povrch, že nestihl zkrystalizovat. To symbolizuje i jeho účinky – rychlost, kterou působí, vynášení nezpracovaného z nitra duše, poukazování na skutečné pravdy bez obalu, včetně toho, kdo a jací skutečně jsme.

Obsidián je odnepaměti znám jako mystický kámen, v tradicích využívaný k šamanským a ozdravným rituálům. Dokáže silně a rychle očistit prostor od všeho negativního a také chránit a střežit majitele. Ukazuje pravdu se všemi souvislostmi, vnáší jasno do partnerských i dalších  mezilidských vztahů

Je zároveň skvělým průvodcem na cestě ke svobodě, je vyhlášen svou schopností nás zbavovat nefunkčních modelů chování, vlastních bloků a omezení. Umožní nám nahlédnout i do těch  nejskrytějších  míst naší duše a vynést doposud skryté pravdy na denní světlo (stejně tak jako se on zrodil z nejhlubších vrstev Země při jeho cestě vzhůru k povrchu). Následně nám pomůže tyto prožitky zpracovat a zužitkovat. 

Další obsidiány naleznete ZDE

VYUŽITÍ OBSIDIÁNU VE FENG ŠUEJ: 

Obsidián se ve Feng Šuej využívá pro jeho silnou ochrannou moc a odklánění všeho negativního z okolí. Obsidián také pohlcuje elektrosmog, odklání a blokuje patogenní zóny, čistí prostor a ovzduší. 

Obsidián se hodí všude tam, kde vyžadujeme ochranu jak v prostoru, tak i nás samých. Za tímto účelem umísťujeme kámen do oblasti vstupu, označovaném ve Feng Šuej jako Ming Tang.

Tento kámen dokáže tlumit emoce, být nám pomocníkem při hojení citových traumat a ran z dětství, dospívání i partnerských vztahů. Hodí se proto jako do dětského pokoje nebo ložnice. 

Ložnice - Vhodné umístění obsidiánu v Bagua tvaru je i poblíž či přímo pod postelí (v nočních hodinách), pokud potřebuje odklonit emoční, mentální či jakkoli neprospěšné energetické působení jiných lidí.      

Severní nebo Severozápadní Feng Šuej sektor - pomocník při hledání našich nejhlubších pravd, léčitel starých bolestí a citů.

Jihozápadní Feng Šuej sektor - vnáší pravdu a uvědomění do vztahů.

Severovýchodní Feng Šuej sektor - obsidián zklidňuje, rychle uvádí do relaxace či meditace. 

Využití v kanceláři:

- poblíž pracovního stolu

- v místech, kde probíhají důležitá jednání

- v zasedacích místnostech (napomáhá v komunikaci; podporuje v pochopení probíraných témat a poukazuje jak na detaily, tak i na hlubší smysl konání)  

- v oblasti vstupu do kanceláře (chrání a pomáhá odhalit podvodná jednáním)

Blahodárné účinky obsidiánu v tradičních kulturách a krystaloterapii

Obsidián je vyhlášen svou schopností nás zbavovat nefunkčních modelů chování, traumat a blokůUvolňuje na fyzické i duševní úrovni. Pomáhá se odhalit v citovém životě. Obsidián je úžasným pomocníkem při potížích s ledvinami (zde se nám právě ukládají emoční a citové otisky), močovým měchýřem, ženskými orgány, prostatou, také se žaludkem, trávením a vstřebáváním. V Tradiční čínské medicíně se využívá pro tlumení silných bolestí a v podpoře prohřívání organizmu. Má příznivý vliv na krevní oběh. Obsidián je v TČM též uplatňován při chřipkách a nemocích z nachlazení. 

Původ: Mexiko

Doplňkové parametry

Kategorie: Obsidián
Hmotnost: 0.121 kg
Délka:: 4,1 x 3,9 cm
Položka byla vyprodána…