Lepidolit 191 g "Strážce snů a vizí", přírodní, surový Feng Šuej: geopatogenní zóny, elektromagnetické záření

Kód: LEP29
530 Kč / ks
Skladem

Přírodní lepidolit - průvodcovský a ochranný kámen, ve Feng Šuej uplatňován jako silný "čistící prostředek" v prostoru vhodný zejména pro blokování geopatogenních zón, pohlcování toxických látek ze stavebních materiálů (zejména u novostaveb)odklánění a transformaci elektromagnetického smogu a zajišťuje také tělesnou, psychickou i mentální ochranu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidolit je nazýván "Kamenem budoucnosti a nezávislosti" pro jeho schopnost materializovat sny a "odstraňovat překážky" k našim vytouženým cílům. Proto je vhodným průvodcovským krystalem při dosahování našich záměrů a osvědčeným "osobním strážcem", obzvláště během našeho spánku. Dokáže nás skvěle navést na tu nejlepší cestu v daný moment. Ukáže nám, jak zanalyzovat situaci, udržet se v objektivním rámci a dosáhnout toho, co jsme započali. Umí odhalit, co nás brzdí

Jeho energetické účinky se využívají pro tělesnou i mentální ochranu, tlumení stresu a vnitřního napětí, též při melancholii a depresích. Lepidolit nás učí překonávat obavy a strach, vymanit nás ze starých nefunkčních modelů a závislostí, včetně těch partnerských. 

Další lepidolity naleznete ZDE

LEPIDOLIT VE FENG ŠUEJ

Znečištění v budovách, novostavbách, open space kancelářích – lepidolit je ideálním „pohlcovačem“ veškerých škodlivin v budovách. Neměl by chybět minimálně na každém počítači či v jeho okolí. 

Ochrana prostoru i obyvatel - lepidolit je pověstný svou schopností nejen chránit prostor, který obýváme, ale i nás samé, jak na tělesné, tak i mentální úrovni.

Jih – Feng Šuej sektor kariéry, uznání a našich cílů je pro lepidolit přímo šitý na míru. Umístěním zde se stane silnou oporou v zacílení, plánování a dosažení našich záměrů. Udrží nám při tom dobrou náladu, odkloní vše, co by nás mohlo brzdit, umožní nám podívat se na věci nově, z jiného úhlu. V jižním sektoru nám lepidolit navíc dokáže tlumit emoční výkyvy či pocity zklamání a vrátit nás zpět na cestu.

Západ – lepidolit je po právu označován „kamenem budoucnosti“. Proto je velmi vhodným pomocníkem pro materializaci našich snů a jeho umístění v západním Feng Šuej prostoru k tomu naprosto vybízí.

Feng Šuej Ložnice – jeden ze silných uklidňujících kamenů podporujících rychlé usínání a kvalitní spánek včetně energetické ochrany během něj. Zde tento pozitivní kámen rozpouští chmury, strachy, zatrpklost, citová ublížení i prodělaná traumata

Kancelář/pracovní stůl – lepidolit je díky jeho silným absorpčním schopnostem a schopnosti vyzařovat prospěšné záporné ionty v kanceláři nepostradatelný. Stejně tak jako na pracovním stole majitelů firem a manažerů s jasnou vizí.

Dětský pokoj – lepidolit zde zklidňuje dětské emoce a city. Zlepšuje soustředění. Pohlcuje vše negativní z okolí. Slouží-li dětský pokoj ke spaní a zároveň práci na počítači, je zde pak lepidolit ideálním minerálem.

Další blahodárné účinky lepidolitu v tradicích

Lepidolit, krom jeho schopnosti podporovat rovnovážné procesy v těle, je i skvělým pomocníkem alergiků, podpůrným krystalem i v období menopauzy, při chorobách kloubů a při potřebě zajistit správnou látkovou výměnu.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidolit
Hmotnost: 0.191 kg
Rozměry:: 8,7 x 7,4 x 4,5 cm