Křišťál z ČR 157 g - třpytivé krystaly narostlé na kalcitu Křišťálová drúza z České Republiky (Krty). 9,5 x 9 cm

Kód: KRI172
530 Kč / ks
Skladem

Křišťálová drúza s nespočetným množstvím třpytivých krystalů narostlých na kalcitu. Jde o jeden z krásných českých kamenů, které se v poslední (řekl bych převratné) době velmi intenzivně "hlásí o slovo" a přináší do našich domovů moudrost a životní podporu.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je nejčistší formou křemene, naprosto nepostradatelného minerálu pro všechna průmyslová odvětví, stavitelství, zdravotnictví, elektrotechnický průmysl aj. Převratných výsledků dosahuje ve vývoji nanotechnologií. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tísiciletí vyhlášené stejně jako jeho využití ve Feng Šuej. Křišťál poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebeJe nazýván Kamenem čistoty, neboť přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Posiluje vlastnosti jiných kamenů a násobí jejich účinky. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu.   

Kalcit (vápenec) funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energie. Odklání negativní energie. Násobí energetické pole osob v jeho okolí a podporuje je v aktivním životě. Pomáhá nám udržet si vytrvalost na naší životní pouti, za osobními cíli i v těžkých a vleklých životních situacích. Ve Feng Šuej se uplatní zejména v ložnici, v zóně vztahů (JZ) i na místech setkávání s rodinou a blízkými. Kalcit je v tradičním Feng Šuej a v krystaloterapii rovněž ideálním minerálem do prostoru, který obývají děti ve vývinu či starší lidé, a to pro jeho vyhlášenou schopnost energeticky optimalizovat hospodaření s vápníkem (kalcium) v těle, také revitalizovat a vyživovat klouby, kosti a vlasy, uplatňuje se při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů apod.

KŘIŠŤÁL S KALCITEM VE FENG ŠUEJ:

Ochrana: křišťál s kalcitem slouží ve Feng Šuej k odklonu všeho špatného a zlého. Za účelem ochrany ho umísťuje ideálně v oblasti Ming Tang (vstupní prostor, poblíž hlavního vchodu) nebo v oblasti Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). Pro odklon elektromagnetického záření, působení geopatogenních zón apod. ho dáváme co nejblíže k místu působení. Křišťál s kalcitem má silnou schopnost expandovat a dodávat energii lidem v jeho okolí, je minerálem účinným velmi rychle.

Ve Feng Šuej a lidových tradicích (Mexiko, Čína) je ideálním kamenem do dětského pokoje (pomáhá růstu a vývoji dětí a dospívajících) nebo do ložnice, kde očišťuje tělo a zklidňuje mysl. Je vyhlášeným minerálem, který posiluje kosti, klouby a vlasy.  

Feng Šuej ložnice – umístěn pod postelí (nebo ještě lépe na noc během spánku v posteli, dovolují-li to podmínky) podporuje usazování vápníku v kostech, optimalizaci jeho hladiny v těle, udržování ohebnosti páteře a kloubů, rychlejší hojení po úrazech či operacích apod. Je proto velmi vhodným "ložnicovým" minerálem pro člověka každého věku. Nachází-li se poblíž těla či v rukách, napomáhá rychlému zklidnění

V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápad) navíc také symbolicky vyživuje a utužuje mezilidské a partnerské vztahy a napomáhá jejich správnému vývoji. 

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a zvýšení jejich imunity.   

Umísťuje se do pracovny či na pracovní stůl k dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb.

Severovýchod – podporuje relaxaci a meditaci, uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí. 

Další KŘIŠŤÁLY v různých formách naleznete ZDE

Další KALCITY různých barev ZDE

Další KAMENY Z ČR ZDE

Takto krásný český kámen je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Česká Republika (Krty)

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál z České Republiky
Hmotnost: 0.157 kg
Rozměry:: 9,5 x 9 x 2 cm