Křišťál z ČR 539 g - "skalní obydlí" s limonitem - třpytivé krystaly vyplňující dutiny v různých velikostech a zabarvení České Republika (Těškov). 11,9 x 8,2 x 5,6 cm

Kód: KRI174
550 Kč / ks
Skladem

Třpytivé krystaly křišťálu usazené v několika komůrkách (dutinách), některé i se zlatavým limonitem ("Kamenem optimismu, zápalu a štěstí"). Kámen připomíná skalní obydlí. Jde o zajímavý estetický kousek, o jeden z krásných českých kamenů, které se v poslední (řekl bych převratné) době velmi intenzivně "hlásí o slovo" a přináší do našich domovů moudrost a životní podporu.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je nejčistší formou křemene, naprosto nepostradatelného minerálu pro všechna průmyslová odvětví, stavitelství, zdravotnictví, elektrotechnický průmysl aj. Převratných výsledků dosahuje ve vývoji nanotechnologií. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Blahodárné účinky křišťálu jsou všestranné a již po tísiceletí vyhlášené stejně jako jeho využití ve Feng Šuej. Křišťál poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebeJe nazýván Kamenem čistoty, neboť přitahuje pouze "křišťálově čisté" myšlenky, záměry i chování a odvrací negativní energie všeho druhu. Posiluje vlastnosti jiných kamenů a násobí jejich účinky. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje i tu nejskrytější pravdu.   

Původ: Česká Republika (Těškov) 

Další KŘIŠŤÁLY v různých formách naleznete ZDE

Další KAMENY Z ČR ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťál z České Republiky
Hmotnost: 0.539 kg
Rozměry:: 11,9 x 8,2 x 5,6 cm