Chryzokol 224 g - v top kvalitě bez horniny, prorostlý s malachitem "Kámen splněných přání". 8,2 x 6,6 x 3 cm. DR Kongo

Kód: CHRMAL10
2 200 Kč / ks
Skladem

Top kvalitní "Kámen splněných přání", čistý bez horniny, v nádherných zklidňujících tónech - velmi estetický chryzokol prorostlý s malachitem. Již i letmý pohled na tento minerál nás naladí na vlnu pohody a jistoty na naší životní pouti. Tento poměrně vzácný a výjimečný kámen je ideálním přítelem při rozhodování, osobních změnách a materializaci našich snů, tužeb a přání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chryzokol s malachitem nám pomáhá úspěšně projít životními změnami a podpořit v nových začátcích (start up projekt, změna zaměstnání, bydlení apod.), ovšem doprovodí nás i do vyšších úrovní vědomí, chceme-li se jim otevřít. Chryzokol-malachit je považován za "Kámen nových začátků, proměny, harmonie a celistvosti". Jde o silného pomocníka k plnění našich snů a přání, zároveň i ochránce člověka i prostoru. Chryzokol nás učí přijímat nové impulzy s klidem a vyrovnaností, prohlubuje naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit. Jde o kámen velmi vhodný také pro utužování  mezilidských vztahů a odstranění všeho, co jim neprospívá. Stabilizuje a upevňuje vztahy, které jsou oboustranně přínosné a podporují náš osobní rozvoj. Pro nezadané jde o osvědčeného pomocníka pro přivábení toho nejvhodnějšího partnera právě pro nás. Chryzokol s malachitem podněcuje ke kreativitě a inovativnímu myšlení. Zbavuje nás nejistoty, obav i strachů.  Tento minerál se skvěle uplatní při naší očistě od rodových zátěží i nezdravých mezilidských vazeb. Díky své schopnosti tlumit rozbouřené emoce a zacelovat citové šrámy je skvělým přítelem všech, kteří pracují lidmi právě na těchto tématech (terapeuti, psychologové, duševní i duchovní průvodci). Mezi blahodárné účinky chryzokolu a malachitem v krystaloterapii patří jeho schopnost podporovat detoxikaci organizmu (krve, střev, jater, ledvin a plic) a chránit jej před infekcemi. Chryzokol-malachit je jedním z typických zástupců krystalů přinášejících hojnost a prosperitu na všech úrovních. Přiložený k nádobě s vodou se používá na přípravu ELIXÍRU

Další chryzokol-malachity naleznete ZDE.

 VYUŽITÍ CHRYZOKOLU S MALACHITEM VE FENG ŠUEJ

Chryzokol-malachit je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti pohlcovat nečistoty (včetně radioaktivity a elektromagnetického smogu), odklánět vliv geopatogenních zón a chránit prostor. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální. 

Chryzokol s malachitem jsou skvělými pomocníky v prostorách, kde odpočíváme, praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté).

Kancelář, pracovní stůl - kombinace těchto kamenů také projasňuje vztahy, jak doma, tak i na pracovišti. Při konfliktech dopomáhá nalézat ideální řešení pro všechny zúčastněné. Pročišťuje zde atmosféru a odstraňuje napětí.

Ložnice – chryzokol-malachit nás ochraňuje, také zde podporuje klidný, hluboký a vydatný spánek, je-li umístěn na nočním stolku. Jeho vložením pod postel ho vybízíme k hojení životní ran v citové a emoční rovině, na kterých pracuje během našeho spánku. V ložnici (případně v JZ sektoru) je jeho umístění vhodné pro "očištění" partnerských vztahů od zbytečných nánosů a prohloubení opravdovosti a vzájemné důvěry. Pro nezadané je chryzokol-malachit úžasným magnetem pro přivábení nového partnera.

Jihozápad – do této oblasti umísťujeme chryzokol s malachitem, pokud potřebujeme dodat odvahu zbavit se studu při navazování nových kontaktů a partnerství.

Jihovýchod - tento minerál je jedním z vyhlášených kamenů hojnosti, prosperity a blahobytu na všech úrovních.

Západ - Tento minerál je velmi vhodným pro nastartování čehokoli nového. Ať se již jedná o start up projekt, změnu zaměstnání, přivábení nového partnera apod. V tomto sektoru rovněž podporuje kreativitu.

Východ – sektor, který ve Feng Šuej reprezentuje fyzickou i psychickou kondici a vše co souvisí s minulostí a našimi předky. Chryzokol-malachit se zde uplatní jako obratný "ranhojič" rodových zátěží, rodinných potíží (vč. dávných traumat, násilných činů, zneužívání aj.) Chryzokol-malachit umí hojit i ty nejhlubší citová a emoční zranění

Sever, Severozápad – do těchto sektorů dáváme ve Feng Šuej chryzokol s malachitem, aby nás podporovaly na naší duchovní cestě, vedly nás k moudrosti, otevírali důvěře ve Zdroj, dodávaly nám odvahu a odhodlání.

Severovýchodní sektor Feng Šuej  - chryzokol s malachitem zde zajišťuje kvalitní odpočinek, relaxaci a meditaci.   

Další blahodárné účinky chryzokolu-malachitu v tradicích a krystaloterapii:

Vzhledem k všestrannosti tohoto kombinovaného minerálu, je chryzokol-malachit mimořádným pomocníkem. V tělesné podpoře zejména u žen díky jeho příznivému vlivu na pohlavní orgány (při zánětech, menstruačních potížích, pro zvýšení schopnosti otěhotnět apod.) Osvědčí se také při vyrovnávání krevního tlaku a potíže se srdcem. Využívá se při problémech se žaludkem, při artritidě, astmatu, epilepsii, pro podporu v detoxikace jater a ledvin, zlepšení funkce štítné žlázy, zvýšení imunity, hojení otoků, poranění, zlomenin a výživu kloubů a kosti.

Chryzokol-malachit je zejména díky svému výraznému neotřelému zabarvení i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: DR Kongo

Doplňkové parametry

Kategorie: Chryzokol-malachit
Hmotnost: 0.224 kg
Rozměry:: 8,2 x 6,6 x 3 cm