Aragonit mozaikový - koule 213 g | ø 5,5 cm, broušená. Dodávaná s podstavcem Kamenná dekorativní koule | "Kámen stability, ukotvení a životního růstu". | Peru

Kód: ARA7
800 Kč / ks
Skladem

Jemně broušená kvalitní koule z peruánského mozaikového aragonitu. Kámen životního ukotvení a silný energetický "čistič" prostoru od všeho nežádoucího. Díky vysokému obsahu vápníku je tradičně využíván pro podporu výživy - kostí, zubů, vlasů aj.      

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mozaikový (hnědý, pískovcový) aragonit je vyhlášen svou schopností uzemňovat, ukotvit nás v momentech roztěkanosti, nestability, tápání na životních křižovatkách a správně nasměrovat do budoucna. Využívá se jako silný kamenný zářič podporující zacílení, růst, rozvoj, životní motivaci a stimulaci. A to ve všech životních oblastech - v osobnostním, tělesném, mentálním i spirituálním vývoji, v mezilidských vztazích, v profesní kariéře aj. Aragonit je minerálem působícím velmi konstantně a zejména rychle, čímž podporuje podporuje naši aktivitu a vytrvalost. Ve Feng Šuej se aragonit, krom jiného, uplatňuje jako všestranný a výkonný "čistič“ prostoru od nepříznivých energií. Díky vysokému obsahu kalcia (vápníku), které aragonit obsahuje, je jeho tradiční využití hlavně v posilování kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. 

DALŠÍ ARAGONITY RŮZNÝCH BAREV A TVARŮ NALEZNETE ZDE

VYUŽITÍ ARAGONITU VE FENG ŠUEJ:

Pro odklon nežádoucích vlivů a harmonizaci prostoru lze aragonit uplatnit na jakýchkoliv místech, kde nesoulady vnímáme.

Posílení sebedůvěry a vnitřní vyrovnanosti - umístění v ložnici či na místech kde se nejčastěji nacházíme.     

Vchod, oblast vstupu (Ming Tang), předsíň - příliv pohody, klidu a jistoty, že "je o nás postaráno". | Ochrana domácnosti před negativními vlivy zvenčí, ať již na fyzické, energetické či mentální úrovni. 

Feng Šuej ložnice – pro podporu usazování vápníku v kostech a optimalizaci jeho hladiny v těle, ohebnost páteře a kloubů, růst a kvalitu vlasů aj. | V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápadní sektor) navíc také symbolicky "vyživuje a utužuje" mezilidské a partnerské vztahy. Napomáhá jejich ideálnímu rozvoji; chrání a posiluje jejich stabilitu.

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a dospívajících, příznivě působí na jejich imunitu.       

Mozaikový aragonit se hodí do kanceláře, do pracovny či na pracovní stůl, chceme-li napomoci v dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb. | Pro pomoc v období životních změn, pro realizaci osobních cílů a rodinných plánů doporučuji Oblast vstupu nebo Západní sektor, zvláště pokud je aragonit ve tvaru koule

V naší blízkosti, či ještě lépe v dlaních, působí jako rychlý stabilizační kámen, který nás rychle vymaní ze záplavy myšlenek a nesoustředěnosti přivede "zpět na zem".

Blahodárné účinky mozaikového aragonitu v tradicích:

Podporuje výživu kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), s imunitním systémem, se zády (zejména bederní oblastí), pro lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem. Uplatňuje se i při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Aragonit
Hmotnost: 0.213 kg
Průměr koule:: 4,6 cm