Záhněda z ČR 19 cm - Léčitelský, transformační a ochranný krystal | Dévický chrám s kompletními Kódy a Záznamy. Částečně s albitem "Mistrovský krystal záhnědy". Česká republika (Horní Bory). 549 g

Kód: ZAH100
Novinka
2 700 Kč / ks
Skladem

Dlouhý masívní krystal české záhnědy - Dévický Chrám uvnitř s léčitelskými a harmonizačními obláčky, kompletně "zhojenými" vrcholovými krystaly ("Samoléčitel"), s plnohodnotnými "Záznamy a Kódy" na všech plochách. Tento naprosto energeticky čistý a výkonný krystal bez jakýchkoli fyzických zásahů jsem se v této mimořádné transformační době, kdy čím dál intenzivněji vnímám, že kameny z naší vlasti "chtějí být vice mezi lidmi", rozhodl uvolnit k užitku někomu s čistými záměry, kdo plněji využije výjimečné síly a rozsáhlých schopností tohoto úchvatného kamene. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dokonale uspořádaný a "multifunkční" kámen z Vysočiny v sobě snoubí ochrannou moc (záhněda je nejsilnějším ovhranným kamenem v prostoru) a harmonizační sílu pro vyrovnávání polarit jin a jang (světlé obláčky symbolizují Světlo deroucí se na povrch z Temnoty; jsou silným elementem OčistyTransformace). Tranformační tendence podporuje i fakt, že tento kámen "spatřil světlo" v roce 2012, kdy byl vynesen na povrch. V Tradiční čínské medicíně se tyto polarizované krystaly uplatňují v tělesné očistě a navozování rovnovážného stavu orgánů, k posílení proudění ozdravné čchi mezi nimi, zvláště pak v "čistících" orgánech - ledvinách a játrech, kde podporuje detoxikační procesy. V "požehnané" kombinaci s léčitelskými a zesilujícími krystaly v chrámovém uspořádání se schopnosti této záhnědy navíc rozšířily i o další silné energetické možnosti v kompletním tělěsném ozdravování.

Tato záhněda je tudíž velmi vhodná pro pomocníky s čistými záměry - terapeuty, krystaloterapeuty, duchovní průvodce, Feng Šuej odborníky apod. Též se domnívám, že takto čitelný, a srozumitelný kámen s vlastní odvěkou moudrostí nevyžaduje od člověka nějakou mimořádnou dovednost, vyjma láskyplné péče a důvěry. Tudíž je vhodný i pro někoho, kdo s kameny teprve začíná.  

Vlastnosti  

"Samoléčitelé" a "Dévické chrámy" se díky své struktuře, energetickému vyzařováním a schopnostem řadí mezi tzv. Mistrovské krystaly, podobně jako indické zeolity. V této "požehnané" kombinaci s léčitelskými a zesilujícími krystaly se jejich standardní vlastnosti rozšířily i o schopnost silné podpory v ozdravování člověka a harmonizaci prostoru včetně pomoci v energetické rovnováze pro naší zemi

Jde o silný a čistý "posvátný krystal" vhodný i pro:

  • uzemnění, relaxaci, meditaci, vnitřní klid 
  • napojení se na vyšší úrovně vědomívlastní spiritualitu i duchovní průvodce a pomocníky,   
  • znovunabytí spokojenosti, motivace a radosti ze života
  • vytvoření ochranného tělesného i mentálního štítu (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí aj.)

Záhněda je pro její enormní ochrannou sílu nepostradatelným krystalem ve Feng Šuej. Je úzce napojena na hlubinou energii Země. Při krystaloterapii ji přikládám či umísťuji poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba "ukotvení/uzemnění" osoby, která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". Záhněda dopomáhá zklidnění a zbavení se stresu, navíc je silným zdrojem "rychlé energie" pro organizmus. V prostoru spolehlivě blokuje patogenní zóny, odklání elektromagnetické záření, odstraňuje a transformuje vše negativní. Pomocí záhnědy ve Feng Šuej pomáháme také dosahovat životních a kariérních cílů. Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Záhněda ve Feng Šuej

Záhněda je nejsilnější ochranný kámen v prostoru a ve Feng Šuej je de facto nepostradatelným. Tento kámen je úzce napojen na stabilizační energii Země. Blokuje patogenní zóny, odstraňuje a transformuje vše negativní. Lidskému tělu dodává energii a „uzemňuje“ ho.

Umísťuje do vstupních prostor domácností nebo kanceláří (ve Feng Šuej zvaných Ming Tang).  Vhodným místem je i oblast Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně se dá umístit i v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Záhněda umístěná poblíž osob dodává  odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Špatný spánek, noční můry, negativní myšlenky, sklony k sebepoškozování  – umístění v ložnici (pod postelí nebo poblíž nohou). V ohlazené formě ji lze vložit i pod polštář. V případech nutnosti blokování a odklonu mentálního vysílání z okolí (manipulace, negativní myšlenky druhých apod.) je vhodné mít záhnědu co nejblíže hlavě či za hlavou (zejména v noci).   

Při bolesti zad je pro záhnědu ideálním místem prostor pod postelí.

Podpora komunikace a dosahování cílů – umístění v kanceláři nebo v Jižním sektoru domácnosti.

V jihozápadním Feng Šuej sektoru napomáhá záhněda stabilitě mezilidských, partnerských a rodinných vztahů.

Další blahodárné účinky záhnědy v lidových tradicích a krystaloterapii:

Záhněda se využívá pro tělesnou ochranu před vším negativním a podporuje odvod nežádoucích látek z těla. Energeticky "spaluje" cholesterol. Využívá se po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje břicho, nohy, kyčle a rozmnožovací orgány. 

Stres – při stresu se záhněda buď drží v rukou nebo svírá v dlaních po dobu několika minut (pomáhá i vizuální soustředění se na krystal).  

Čím dál vzácnější přírodní záhněda je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Česká Republika (Dolní Bory, 2012)

Záhnědy ze světa ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhněda z České Republiky
Hmotnost: 0.549 kg
Rozměry:: 19 x 5,3 x 5,2 cm