Natrolit a stilbit - "Vesmírné paprsky" 450 g | 13,3 cm. Krásný estetický posvátný indický zeolit Unikátní dekorativní zeolit. 13,3 x 9,3 x 5,5 cm. Indie

Kód: ZEO102
Novinka
1 800 Kč / ks
Skladem

Jehličky bělostného natrolitu narostlých na vějířích stilbitu - posvátný indický zeolit, postavitelný na výšku i na ležato. Jedná s o jeden z nejvzácnějších a sběratelsky nejcennějších zeolitů, obvzláště díky jeho omezenému výskytu a neobvyklému kopulovitému tvaru tvořenému jemnými paprskovitými jehličkami. Natrolit je žádaný minerál také z energetického pohledu, pro jeho extrémní, až "nebeskou čistotu" a intenzitu ("Vesmírné paprsky").

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natrolit se, stejně jako stilbit (oranžové vějíře), řadí mezi zeolity vytvořené vulkanickou činností. Jedná s o jeden z nejvzácnějších zeolitů vůbec. V energetické práci a krystaloterapii je žádaným krystalem pro jeho mimořádnou energetickou čistotu. Jeho vyzařování je natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý. Ohromný klid, který kolem sebe jemné paprsky natrolitu šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie.

Velmi dobře, stejně jako ostatní indické zeolity, se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" -  zejména od opakujících se modelů chování, nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Stejně úspěšně si poradí i s naším vlastním zacyklením, kdy se v životě vracíme stále do stejných kolejí. Natrolit je skvělým pomocníkem i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytuje ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem. 

Vyzařování natrolitu je velmi čisté, jemné a v kombinaci s oranžovým stilbitem velmi rychle zklidňující. Stilbit je navíc velmi pozitivně laděným kamenem. Měl-li bych mu přiřadit lidskou vlastnost, tak jde o krystal nabitý "trpělivostí", zvláště při provázení meditacemi a vyššími úrovněmi vědomí. V této oblasti ho osobně využívám jako "záchrannou brzdu" při hromadících se myšlenkách, pocitu přemíry povinností a úkolů. Stilbit, shodně jako všechny zeolity je velmi vhodným a "srozumitelným" pomocníkem při hledání jakýchkoli odpovědí.  

Vlastnosti:

 • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce, krystaloterapeuty, Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na natrolit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

Stilbit a natrolit jsou velmi stabilní ve vyzařování a nevyžadují žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně naladili, stačí se s nimi pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky, zbavit se nánosů starostí. Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu jsou velice efektivními prostředníky při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. 

Jemnost zeolitů obecně bych bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální i pro "uběhané" a přepracované jedince. Extrémně dobře se mi osvědčily také při mentální očistě "naprogramované mysli" -  zejména od opakujících se modelů chování, nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj.

Stejně úspěšně si poradí i s naším vlastním zacyklením, kdy se v životě vracíme stále do stejných kolejí. Skvěle podpoří i v udržení si "zdravého selského rozumu" s podporou silné intuice. Zároveň nám poskytují ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.   

Tento posvátný kámen z Indie je bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jeho naladění na tzv. Akášu ("vesmírnou energetickou knihovnu") je velmi zřetelné. Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou naprosto jasné. Objasní nám souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. 

Také nám pomůže se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze tento lrystal obdržíme, jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost. 

Zeolity jsou tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi, pídí se po "skutečné pravdě", hloubce, souvislostech a "vesmírném přesahu". Pro ty, kteří touží po plném otevření brány své vlastní intuice a čistých odpovědích přicházejících ze skutečného Zdroje.   

Jsou vhodnými lameny nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama. Díky       

Tento stále optimisticky naladěný kámen "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostředí, kdese nacházíme. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních záležitostech.

Feng Šuej:

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"

 Energetická podpora zdraví v tradicích:

 • tělesná i mentální ochrana
 • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, klouby, kosti 

Původ: Indie (Nasik)

MNOŽSTVÍ DALŠÍCH ZEOLITŮ NALEZNETE ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Natrolit (Zeolit) | Natrolite (Zeolite)
Hmotnost: 0.45 kg
Rozměry:: 13,3 x 9,3 x 5,5 cm