Apatit náramek - extra kvalitní kuličky 0,6 cm v pestrobarevných odstínech od nebeské modré po tyrkysovou Apatit "Kámen bezpečí, ochrany a důvěry". Madagaskar

Kód: APANAR8
450 Kč / ks
Skladem

Kuličky ve šperkové kvalitě na mnohovláknité gumce s dlouhou životností. 100 % přírodní náramek z apatitu je vyroben z pravidelných kuliček s přesným výbrusem výbrusem a vysokým leskem. Délka náramku je přibližně 19 cm. Je pružný, sedí všem běžným velikostem zápěstí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apatit navozuje rychlé zklidnění, spojení sama se sebou a naladění se na to nejdůležitější v daný okamžik. Apatit zároveň poskytuje ochranu před nezdravým vlivem ostatních, zejména před manipulací. Apatit nás provází během "hojení citových a emočních šrámů" - nezpracovaných psychických poranění z rodiny či vztahů, traumat z minulosti, zneužívání aj. Apatit podporuje kreativitu a pomáhá se zacílením, vytrvalostí, dokončení předsevzetí, sebevyjadřování a sebeprosazení. Také napomáhá soustředění a správnému zacílení. Apatit prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění.

DALŠÍ VÝBĚROVÉ NÁRAMKY ZDE:

Vlastnosti apatitu v tradicích a krystaloterapii:

Apatit navozuje rychlé zklidnění a ochranu. Je oblíben pro své schopnosti odklánět negativní energie všeho druhu, zvláště pak intriky a manipulaci ostatních. 

Apatit nás rozvíjí po stránce duševním a duchovní.  Naučí nás klidu a vyrovnanosti a zároveň podpoří naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit, nenechat se vtáhnout do manipulativních her a intrik ostatních. 

Navozuje hluboký spánek, odpočinek a dostane nás jednoduše do meditativního stavu. Tlumí hyperaktivitu, roztěkanost a neschopnost se soustředit

Apatit podporuje kreativitu a pomáhá se zacílením, vytrvalostí a dokončení předsevzetí. 

Apatit zlepšuje komunikaci v mezilidských vztazích. Vhodný je pochopitelně jako "vztahový kámen",  hodí se ovšem i do zaměstnaní, zvláště pro ty, kteří pracují v kolektivu nebo jako nadřízení. 

Apatit přeje kreativitě a inovativnímu myšlení. Uplatní se zde při plánování, vizualizaci, startování nových projektů apod. 

Původ polodrahokamu: Madagaskar

Ke šperku z apatitu lze dokoupit i tuto dárkovou krabičku: https://www.fengsuejkameny.cz/vyberove-naramky-z-prirodnich-kamenu/sperkova-krabicka-na-naramky/.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny podle Feng Šuej oblastí
Hmotnost: 0.1 kg
Délka:: 19 - 20 cm