Kalcit žlutý - velký 993 g, přírodní surový, proti světlu sytě žlutý tón, místy hematitové žilky Umístitelný do více poloh. 12,2 x 8,8 x 8,7 cm

Kód: KALZLU2
1 100 Kč / ks
Skladem

Prosvítající přírodní žlutý kalcit s linkami hematitu a "medově-voskovým povrchem", jímž přímo vybízí k "pomazlení"☺, . Žlutý kalcit je nabitý energií dobré nálady a životního růstu. Tento kalcit je umístitelný do více poloh.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalcit (vápenec) funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energie. Odklání negativní energie. Lidé, nacházející se v blízkosti žlutého kalcitu jsou podporování v aktivním životě. Pomáhá jim udržet si vytrvalost naší životní pouti, za osobními cíli i v těžkých a vleklých životních situacích. 

Ve Feng Šuej se uplatní zejména v ložnici, v zóně vztahů (JZ) i na místech setkávání s rodinou a blízkými. Kalcit je v tradičním Feng Šuej a v krystaloterapii rovněž ideálním minerálem do prostoru, který obývají děti ve vývinu či starší lidé, a to pro jeho vyhlášenou schopnost energeticky optimalizovat hospodaření s vápníkem (kalcium) v těle, také revitalizovat a vyživovat klouby, kosti a vlasy, uplatňuje se při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů apod.

Ještě tmavší - Oranžové Kalcity ZDE

Další Žluté Kalcity ZDE

ŽLUTÝ KALCIT VE FENG ŠUEJ:

Žlutý kalcit slouží ve Feng Šuej k odklonu všeho špatného a zlého. Tento kalcit má silnou schopnost expandovat a dodávat energii lidem v jeho okolí. Kalcit je minerálem účinným velmi rychle. Ve Feng Šuej a lidových tradicích (Mexiko, Čína) se uplatňuje v dětských pokojích (pomáhá růstu a vývoji dětí a dospívajících) nebo v ložnici, kde očišťuje tělo a zklidňuje mysl. Je vyhlášeným minerálem, který posiluje kosti, klouby a vlasy.  

Feng Šuej ložnice – umístěn pod postelí (nebo ještě lépe na noc během spánku v posteli, dovolují-li to podmínky) podporuje usazování vápníku v kostech, optimalizaci jeho hladiny v těle, udržování ohebnosti páteře a kloubů, rychlejší hojení po úrazech či operacích apod. Je proto velmi vhodným "ložnicovým" minerálem pro člověka každého věku. Nachází-li se poblíž těla či v rukách, napomáhá rychlému zklidnění

V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápad) navíc také symbolicky vyživuje a utužuje mezilidské a partnerské vztahy a napomáhá jejich správnému vývoji. 

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a zvýšení jejich imunity.   

Umísťuje se do pracovny či na pracovní stůl k dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb.

Severovýchod – podporuje relaxaci a meditaci, uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí.

Blahodárné účinky žlutého kalcitu v tradicích:

Podporuje výživu kostí, kloubů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), v lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem.

Takto velký žlutý kalcit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Mexiko

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalcit žlutý
Hmotnost: 0.993 kg
Rozměry:: 12,2 x 8,8 x 8,7 cm