Kalcit oranžový 1,14 kg - velký, průsvitný v sytých barvách - "Kámen optimizmu, životního růstu a motivace" Výběrový kvalitní přírodní dekorativní kámen. Mexiko. 12,8 x 9,3 x 6,8 cm

Kód: KALORA12
1 690 Kč / ks
Skladem

Top kvalitní sytě oranžový kalcit v přírodní surové podobě. Tento druh mexického výběrového kalcitu s "medově-voskovým povrchem" přímo vybízí k "pomazlení". Oranžový kalcit připomíná a symbolizuje Slunce. Vábí nás navíc svou sytou barvou a unikátní průsvitností. Tento oranžový kalcit je umístitelný do více poloh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalcit (vápenec) funguje jako univerzální „čistič“ prostoru a zesilovač energie. Odklání negativní energie. Násobí energetické pole. Energeticky posiluje osoby v jeho okolí a podporuje je v aktivním životě. Pomáhá nám udržet si vytrvalost na naší životní pouti, za osobními cíli i v těžkých a vleklých životních situacích. Ve Feng Šuej se uplatní zejména v ložnici, v zóně vztahů (JZ) i na místech setkávání s rodinou a blízkými. Kalcit je v tradičním Feng Šuej a v krystaloterapii rovněž ideálním minerálem do prostoru, který obývají děti ve vývinu či starší lidé, a to pro jeho vyhlášenou schopnost energeticky optimalizovat hospodaření s vápníkem (kalcium) v těle, také revitalizovat a vyživovat klouby, kosti a vlasy, uplatňuje se při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů apod.

Další oranžové kalcity naleznete ZDE

ORANŽOVÝ KALCIT VE FENG ŠUEJ:

Oranžový kalcit slouží ve Feng Šuej k odklonu všeho špatného a zlého. Tento kalcit má silnou schopnost expandovat a dodávat energii lidem v jeho okolí. Kalcit je minerálem účinným velmi rychle. Ve Feng Šuej a lidových tradicích (Mexiko, Čína) je ideálním kamenem do dětského pokoje (pomáhá růstu a vývoji dětí a dospívajících) nebo do ložnice, kde očišťuje tělo a zklidňuje mysl. Je vyhlášeným minerálem, který posiluje kosti, klouby a vlasy.  

Feng Šuej ložnice – umístěn pod postelí (nebo ještě lépe na noc během spánku v posteli, dovolují-li to podmínky) podporuje usazování vápníku v kostech, optimalizaci jeho hladiny v těle, udržování ohebnosti páteře a kloubů, rychlejší hojení po úrazech či operacích apod. Je proto velmi vhodným "ložnicovým" minerálem pro člověka každého věku. Nachází-li se poblíž těla či v rukách, napomáhá rychlému zklidnění

V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápad) navíc také symbolicky vyživuje a utužuje mezilidské a partnerské vztahy a napomáhá jejich správnému vývoji. 

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a zvýšení jejich imunity.   

Umísťuje se do pracovny či na pracovní stůl k dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb.

Severovýchod – podporuje relaxaci a meditaci, uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí.

Blahodárné účinky oranžového kalcitu krystaloterapii:

Podporuje výživu kostí, kloubů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), v lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem.

Takto krásný velký oranžový kalcit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Mexiko

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalcit oranžový
Hmotnost: 1.14 kg
Rozměry:: 12,8 x 9,3 x 6,8 cm