Jaspis brekcie - pyramida "Kámen štěstí, dobré nálady a radosti v životě". 50 g Jemně leštěná pyramida brekciového jaspisu. Brazílie. 3,5 x 3,5 x 3,1 cm

Kód: JASBRE11
Novinka
530 Kč / ks
Skladem

Jemně leštěná pyramida z jaspisu brekcie s krásnou kresbou a v sytých barvách. Brekcie prosvětluje náš každodenní život a vnáší do něj radost a optimizmus, posiluje životní energii, dodává odvahu činit rozhodnutí a dosáhnout svých předsevzetí a záměrů, proto je skvělým "rádcem" v profesní kariéře, zároveň "projasňuje a vyživuje" partnerské vztahy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JASPIS BREKCIE VE FENG ŠUEJ

Jaspis je znám svou schopností vyrovnávat extrémy, průběžně vyvažovat jin a jang, nejen v prostoru, ale i v těle. Jaspisy jsou obecně díky jejich pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci. Ve formě pyramidy se účinky jaspisu násobí.

Pro ochranu obývaného prostoru je nejvhodnějším umístěním brekciového jaspisu poblíž vchodu (vstupní prostory - ve Feng Šuej označovány jako Ming Tang).

Jih – dodává „ohnivou" životní energii, podporuje vytrvalost a pomáhá nám v dosažení životních cílů. V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek.

Jihovýchod - zde jaspis přitahuje hmotné záležitosti a prosperitu.

Feng Šuej ložnice – ideální místo pro "projasnění" vztahových záležitostí. V ložnici také podporuje sexualitu, dodává hloubku intimním prožitkům a podporuje vášeňUmístěním brekcie na noční stolek či pod polštář nám umožní lépe si vybavit sny.

Jihozápad, ložnice – dodává „výživu“ do partnerských vztahů

Severovýchod – ukotvení, zklidnění, projasnění životních situací, „dobití“ energie.

Feng Šuej Kanceláře nebo pracovního stolu – rozhodnost, důslednost, nastavení hranic, organizační schopnosti, vyrovnané hospodaření s vlastní energií.

Další blahodárné účinky jaspisu brekcie v šamanizmu a tradicích

Brekcie je i skvělým podpůrným kamenem pro "prohřívání organizmu" a při detoxikaci. Vhodná je při potížích s ledvinami a močovým měchýřem, s trávením, játry, při namožení zad (zejména beder). Využívá se též v podobě polodrahokamové směsi do vody na přípravu ELIXÍRU PRO ŽENY pro podporu ženskosti, zpracovávání starých traumat, emočních a citových šrámů, činnosti ledvin a močového měchýře a funkce pohlavních orgánů. Brekcie též přispívá k optimálnímu hospodaření s životní energií, zrychlenému odvodu škodlivin, harmonizaci oběhu tělních tekutin, vč. pročištění energetických bloků, zejména v játrech a cévách. Jaspis přispívá k optimalizaci srdeční činnosti, vyrovnanosti krevního tlaku a snížení hladiny cholesterolu.   

Původ: Brazílie

Další jaspisy brekcie ZDE:

Doplňkové parametry

Kategorie: Jaspis brekcie (oranž-červený)
Hmotnost: 0.05 kg
Rozměry:: 3,5 x 3,5 x 3,1 cm