Heliotrop (Krevel) 139 g - s krásnou pestrou kresbou zvýrazněnou broušenou čelní stěnou Pestrobarevný kvalitní krevel. JAR. 9,5 x 5,6 x 2 cm

Kód: HEL9
480 Kč / ks
Skladem

Přírodní heliotrop s úchvatnou kresbou a broušenou čelní stěnou pro její vyniknutí. Heliotrop býval v českých tradicích vyhlášeným pomocníkem pro čištění krve (odtud název "krevel") od toxinů a nežádoucích látek, také se přikládal na rány a otoky, aby se nezanítili. V africkém šamanizmu se využívá pro ochranu, k posílení intuice a ovlivňování počasí, ve Feng Šuej též pro přivábení hojnosti a prosperity.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYUŽITÍ HELIOTROPU VE FENG ŠUEJ

Abychom prakticky využili schopnost heliotropu chránit prostor a obyvatele domácnosti, dáváme ho do Ming Tang Feng Šuej sektoru (poblíž vstupních dveří) nebo na místu, kde vnímáme potřebu ochrany, jak doma, tak i v zaměstnání. Zde brání negativní působení z vnějšku.

Při neshodách se sousedy se dá heliotrop vložit do západního Feng Šuej sektoru. Tento úkon by však měl být činěn pouze s ochranným záměrem a snahou urovnat vzniklé potíže, v žádném případě jako útočný či pomstychtivý akt!

Díky své schopnosti „napovídat, radit a dávat doporučení svému majiteli“ se umístění heliotropu hodí kamkoli, kde často pobýváme a kde chceme mít vše „pod kontrolou“. Heliotrop skvěle funguje na místech, kde činíme rozhodnutí, na pracovním stole a pochopitelně v severozápadním Feng Šuej sektoru „Nápomocných“. Pro jeho vlastnost dopomáhat lidem k moudrosti dáváme heliotrop také do severního nebo severovýchodního Feng Šuej sektoru.

Do ložnice umísťujeme heliotrop pro dosažení kvalitního spánku, podporu společného růstu ve vztazích a jejich energetickou výživu.

Na jihovýchodě se uplatňuje pro posílení hojnosti a prosperity.

Chceme-li krevel využít pro tělesnou a duševní podporu, je vhodným sektorem východ, ovšem i jakékoliv místu, kde nám je nablízku. 

Potřebujeme-li si utřídit myšlenky, vytvořit strategii, obdržet odvahu a následně se prosadit se svými záměry, pak je pro heliotrop nejlepší oblastí jižní Feng Šuej sektor. V tomto Feng Šuej sektoru nám krevel průběžně doplňuje i potřebnou energii a dodává životní sílu.

Držením heliotropu v rukách je vhodné v případě pocitu chladu či únavy.

Další blahodárné účinky heliotropu v lidových tradicích:

Heliotrop napomáhá harmonizaci metabolických procesů, očistě jater a tělních tekutin, ledvin a střev. Jde o krystal podporující zvýšení imunity, zbavení se infekcí a doplněni potřebné energii při oslabení. Také pro posílení srdce a optimalizaci krevního oběhu

Původ: Jihoafrická Republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Heliotrop (Krevel)
Hmotnost: 0.139 kg
Rozměry:: 9,5 x 5,6 x 2 cm