Fuchsit 5,55 kg / 28 cm - obří se smaragdově třpytivými krystaly, velmi estetický tvar Feng Šuej: Sebeláska, Hojnost, Životní síla | Rovná základna pro stabilitu na ploše. Brazílie. 28 x 10,8 x 10,5 cm

Kód: FUCH4
5 300 Kč / ks
Skladem

"TY jsi opravdová láska, radost a štěstí. To Ti budu vytrvale připomínat, dokud Tvé srdce nebude opět plně plesat, dokud si nerozpomeneš, kdo skutečně jsi a jakou ohromnou vnitřní silou disponuješ“, říká fuchsit a dodává: „Už nežebrej venku, vrať se domů, do svého srdce, a objednej si odtud vše, co potřebuješ. Budu Ti v tom rád věrným pomocníkem." 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřehlédnutelný velký dekorativní fuchsit. “Kvalitní třpytivé krystaly "skutečné lásky, štěstí, požehnání a hojnosti“ ve smaragdovém zabarvení prorostlé v blyštivé slídovité hornině. Fuchsit v krásném estetickém tvaru a struktuře. Kámen má broušenou rovnou základnou pro stabilitu na ploše. Z mineralogického hlediska jde o přírodní zelenou slídu (muskovit).

Fuchsit je tu zvláště pro ty, kteří na sebe z nějakých důvodů jaksi „zapomněli“. Odklonili pozornost od vlastních potěšení, dokonce i potřeb. Nabrali na sebe fůru povinnosti a starostí, mnohdy i „strasti a utrpení celého světa“. Z jejich života se postupně vytratila nejen radost a motivace, ale i láska. Do této nekonečné hlubiny se buď stále více propadají, nebo se to, co ztratili, pokouší marně získat od ostatních nebo ve vnějším světě. Fuchsit nám pomůže opustit tento začarovaný kruh, odpoutat se od všeho, co nám ubírá životní energii. Zavede nás do vlastního nitra, do našeho srdce, abychom opět slyšeli jeho hlas a následovali ho. 

Fuchsit nás opět propojí s vlastním láskyplným a životadárným zdrojem, s vnitřním Bytím, s vlastním Božstvím, jež nám bylo dáno do vínku, když jsme se sem narodili. Fuchsit nás již nenechá zapomenout, že jsme na Zemi přišli plně vybaveni bezmezným potenciálem, který můžeme uplatnit v hojnosti všeho, co zde potřebujeme. A to bez ohledu na to, co nám říkají druzí. Fuchsit nás podpoří v odhození nepotřebných nábalů zodpovědnosti za záležitosti jiných, mentálních nánosů cizích „pravd“ a vzorců, které jsme průběžně uznali za své. Naše srdce nechá promlouvat tak hlasitě, abychom ho již vždy slyšeli.   

Další fuchsity naleznete ZDE

UPLATNĚNÍ FUCHSITU VE FENG ŠUEJ:

Vchod (Ming Tang) - příliv životadárné čchi, štěstí a požehnání do celého domova.

Tai Čchi (srdce/střed domácnosti) – komplexní harmonizace prostoru.

Východ, osobní prostor, ložnice – harmonizační zóny pro tělesnou a psychickou kondici. Podpůrný vliv na srdce a krevní tlak, jaterní oblast (zejména v detoxikaci), ledviny a močový měchýř, oči aj. Díky svému zklidňujícímu vlivu je fuchsit vhodný také při psychické zátěži či při přepracování.   

Ložnice, jihozápadní Feng Šuej zóna – nastolení láskyplnosti, upřímnosti a čistoty ve vztazích. Pro nezadané jde o skvělé sektory pro přivábení nového partnera.    

Jihovýchod třpytivě zelené šupinky fuchsitu jsou silnou vábničkou hojnosti, prosperity a materiálního dostatku. Ze stejných důvodů se skvěle hodí i do pracovny, na pracovní stůl apod.

Jih – pro podporu našich životních záměrů a přání; pro úspěch v povolání. Velmi vhodný sektor pro „infarktové“ typy lidí, kteří nadměrně přetěžují srdeční oblast.

Severovýchod, ložnice, meditační či relaxační místnost – pro rychlé nastolení vnitřního klidu a relaxaci, očistu mysli, při hlubinných meditacích či spirituálním ukotvení.

Západ, ateliér, pracovní stůl – umocňuje koncentraci a přísun výhradně „čistých myšlenek“.

Blahodárné účinky fuchsitu v tradicích

Tělesná a mentální podpora: srdeční oblast a krevní tlak, detoxikace (játra, ledviny), zrak, infekce, stres, bolesti hlavy a migrény, rekonvalescence.

Původ: Brazílie (Minas Gerias)

Doplňkové parametry

Kategorie: Fuchsit (zelený muskovit, slída)
Hmotnost: 5.55 kg
Rozměry:: 28 x 10,8 x 10,5 cm