Citrín pravý 179 g - "Dévický chrám s fantómem a Spojovatelem času" - neupravovaná špice s dalšími menšími krystalky Kvalitní drúza přírodního citrínu. Madagaskar. 179 g

Kód: CIT76
1 600 Kč / ks
Skladem

Špice "skutečného" citrínu v podobě "Dévického chrámu s fantómem a Spojovatelem času" s bohatým vnitřním vesmírem. K ní je přirostlá menší špice, některé další se ještě nachází na citrínové drúze s oranžovým limonitem. Tento zlatavý kámen přináší do života zářivou energii Slunce, radost a sebedůvěru, jde ovšem také o nádherný estetický exemplář ze starších nálezů z Madagaskaru uplatnitelný také jako energeticky čistý a silný prostředek pro pokročilejší práci s krystaly. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento citrín má přírodní původ. Nejedná se o "přepálený" ametyst, v barvivu máčený křemen nebo kdoví jakou náhražku, kterými se dnes trh jen hemží. Tento jemně a citlivě působící citrín je vhodný i jako "Mistrovský krystal" uplatnitelný při terapeutické práci, tak při získávání informací z jiných úrovní, hlubinných meditacích, multi-dimenzionálních putováních a jiných pokročilých technikách. Kámen je naprosto stabilní na rovné ploše. 

Vlastnosti citrínu

Citrín přináší do života zářivou energii Slunce, radost a sebedůvěru. Je vyhlášeným magnetem pro hojnost a prosperitu ve všech životních oblastech.

Jedná se o velice účinný minerál, který dokáže pohlcovat nečistoty a škodliviny z prostoru, kam je umístěn, a transformovat je. Poradí si také s ochranou před negativním vysíláním z okolí (myšlenkami, zlobou, nenávistí) – v tomto směru se jedná i o silného „ochránce“, v tradicích známý i v podobě ochranných talismanů. Je silným harmonizačním kamenem dodávajícím "hřejivou Sluneční energii", povzbuzení a radost do života i v těžkých chvílích.

Rozpouští chmury a negativní myšlenky, svého majiteli dokáže nasměrovat v nerozhodnosti a silně povzbudit i v situacích, které se zprvu jeví jako složité. Na této cestě také podpoří sebedůvěru a schopnost se prosadit. 

Další citríny naleznete ZDE

CITRÍN VE FENG ŠUEJ

Místa, kde se často nacházíme - pro přivábení radosti a dobré nálady do života

Jihovýchodní Feng Šuej sektor – sem umísťujeme citrín za účelem přivábení hojnosti, prosperity a peněz

Západ – citrín podporuje kreativitu na všech úrovních a ve Feng Šuej je za tímto účelem umísťován právě na západ do sektoru kreativity

Ochrana domácnosti – umísťujeme do chodby či vstupní haly

Ochrana před negativitou ostatních – vhodné položit tam, kde potřebujeme být ochráněni. Vhodným místem je i ložnice, pokud chceme být chráněni i jiných než bdělých stavech vědomí

Jih – do jižního Feng Šuej sektoru dáváme citrín, pokud potřebujeme posílit naši životní energii, při únavě, melancholii, smutku, depresím. Také pokud se potřebujeme projevit takoví, jací jsme, potřebujeme „zazářit“ v pracovní kariéře nebo nastartovat či povzbudit podnikání.  Jižní Feng Šuej sektor je ideálním také pokud řešíme zdravotní potíže týkající se srdce a jeho činnosti.

Obývací pokoj, kancelář, místa setkávání, ložnice – sem umísťujeme citrín, chceme-li narovnat mezilidské vztahy nebo vleklé spory apod. Citrín v kanceláři posiluje schopnost se jasně vyjadřovat a prosadit se.

Severovýchod – citrín zde skvěle působí jako kámen zklidnění „pocuchaných nervů“.

Další blahodárné účinky citrínu v tradicích a krystaloterapii:

Citrín je úžasným harmonizačním pomocníkem při traumatech, fobiích, depresích apod. Je neocenitelným minerálem při menstruačních potížích a období menopauzy. Příznivě ovlivňuje činnost štítné žlázy. Citrín prospívá ledvinám a močovému měchýři zejména při zánětech a infekcích, působí blahodárně na ženské problémy. Citrín se v krystaloterapii uplatňuje pro "spalování" tuků. Oceníme ho při břišních potížích, problémech se slezinou a slinivkou.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Citrín pravý přírodní
Hmotnost: 0.179 kg
Rozměry:: 9 x 7,2 x 6,2 cm