Čaroit 10 cm - oboustranně broušený plát v krásné struktuře a zabarvení drahokamový řez z pravého čaroitu. Rusko. 29 g

Kód: CAR9
1 100 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vzácný spirituální kámen sibiřských šamanů s až magickými vlastnostmi se vyskytuje na jediném místě na světě a díky jeho unikátnímu zabarvení a mimořádným schopnostem se jeho limitované zásoby téměř vyčerpaly. Surovina se již nedá na nalezišti získat, čemuž odpovídá i stále rostoucí cena tohoto drahokamu. Jde také o vyhlášeného pomocníka při zbavování se všemožných závislostí, vhodný též k přiložení ke džbánu či sklenici s vodou pro přípravu aktivního, silně detoxikačního elixíru (ideálně na noc, potřebuje alespoň 4-6 hodin na její "nabití")..   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čaroit, tajemný kámen s výjimečným vzhledem a spirituální silou, je jedním ze silných kamenů podporujících transformaci a spirituální probuzení. Tento vzácný kámen se vyskytuje (tedy spíše vyskytoval) na jediném místě na světě, v Jakutsku. Zde je v tradičním sibiřském šamanizmu chápán jako mocný spirituální minerál, přezdívaný jako Kámen Duše. 

Čaroit nám pomáhá jalézt svou životní cestu, umožňuje lepší spojení s vyššími dimenzemi vědomí a podporuje intuici a psychické schopnosti. Napomáhá rozpuštění energetických bloků a starých vzorců, což umožňuje jeho nositeli projít procesem duchovního probuzení a osobního růstu snadněji.

Čaroit dokáže přeměnit negativní energie na pozitivní a umocnit pocit jednoty s vesmírem. Je velmi vhodným krystalem pro meditaci a duchovní praxi.

Na energetické úrovni působí jako silný ochranný kámen, který odvrací negativitu a psychické útoky. Jeho vyzařování podporuje pocit bezpečí a emocionální pohody, pomáhá překonat strach a úzkosti. Také stimuluje průtok energie skrze tělo, což podporuje celkové zdraví a vitalitu. Jeho schopnost vyrovnat se s každodenními výzvami a stresy přináší nositeli klid a harmonii.

Čaroit je také vyhlášený jako most mezi srdcem a myslí, napomáhá integrovat vysoké duchovní vibrace do fyzického života. Jeho silné spojení s vyššími sférami poskytuje vedení a podporu na cestě k seberealizaci a naplnění duševního poslání.

Čaroit je skvělým přítelem na cestě zbavování se všemožných závislostí – detoxikuje tělo (při alkoholismu, požívání návykových látek apod.).

Elixír z čaroitu: kámen se nevkládá přímo do vody jako u jiných křemičitých elixírů. Pro přípravu detoxikačního a játra posilujícího elixíru se mi osvědčuje "nepřímá metoda" - tzn. přiložení čaroitu k vnější stěně džbánu či sklenice s pitnou vodou, kterou chci aktivovat. Potřebuji tak 4 - 6 hodin, proto vše nachystám večer a hned od rána mohu elixír popíjet. 

Ovšem čaroit „detoxikuje“ i mysl – odstraňuje staré vzorce chován, například při nezdravé závislosti na rodičích, partnerovi, dětech. "Hojí" také citové a emoční šrámy, zbavuje obav a strachů.

VYUŽITÍ ČAROITU VE FENG ŠUEJ

Osobní kámen - duchovní průvodce, osobní ochrana, při neukotvené psychice, při obavách, strachu a nejistotě. Pro zamezení manipulace ostatními, zbavení se závislostí aj.

Ložnice – čaroit na nočním stolku, za hlavou či pod polštářem zajistí rychlé zklidnění roztěkané mysli a kvalitní spánek. Někdy přináší i velmi živé sny, kdy na povrch vytahuje zpravidla skryté a většinou nezpracované situace či behaviorální vzorce z podvědomí. V těchto případech se "živé" sny mohou ještě přes den vybavit, ale cítit je zpravidla hluboká úleva, jakési pocit definitivního uzavření toho, co předtím nebylo mentálně a psychicky zpracováno. 

Kancelář, pracovna, pracovní stůl – podpora v důležitých rozhodnutích

Západní Feng Šuej sektor – pro přivábení toho nejlepšího do života – v práci, podnikání, partnerství, bydlení aj.

 Čaroit v jižním Feng Šuej sektoru nám pomůže mít rádi život, udržet si vyrovnané emoce, vyvarovat se potížím s vysokým tlakem a se srdcem.           

 Severovýchod, relaxační či meditační místnost – čaroit zde rychle navozuje pocit bezpečí, zklidňuje mysl, pomáhá v relaxaci a meditaci.

Pracovna terapeutů – jeden z extrémně vhodných kamenů (společně s ametysty a zeolity) pro rozvojovou a průvodcovskou práci s lidmi. Pomáhá rychlému „naladění se“ na klienty.

Ložnice – čaroit na nočním stolku či jinde poblíž hlavy zaručí rychlé zklidnění roztěkané mysli a zajistí kvalitní spánek.

Východ – nejvhodnější sektor pro detoxikaci organizmu a zlepšení funkce jater.

Meditační, relaxační prostory – v blízkosti hlavy nebo nad jejím temenem navozuje rychlý přesun do dalších úrovní vědomí.

Další účinky čaroitu v tradicích, šamanizmu a krystaloterapii:

Krom vyhlášené schopnosti silně podporovat detoxikaci organizmu a až zázračně i játra (současně se zrakem, jakožto párovým orgánem jater), pomáhá také harmonizovat ostatní vnitřní orgány (zejména srdce, žaludek, slinivku), a to velmi rychle, přesto citlivě. Čaroit umí paralelně doplňovat energii na místech, kde ji lidský organizmus postrádá. Je skvělým pomocníkem při akutních bolestech (žaludeční nevolnost, bolesti hlavy, křeče apod.)    

Čaroit je díky svému až „magickému“ zabarvení úchvatnou dekorací kdekoli v interiéru.

Původ: Rusko (Jakutsko)

Upozornění: Čaroit je sice křemičitan (obsahuje i spoustu jiných prvků - mangan, železo, sodík, hliník aj.), je však poměrně citlivý na pád z výšky, proto je s ním třeba zacházet obezřetně, aby se nepoškodil.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaroit
Hmotnost: 0.029 kg
Rozměry:: 10 x 2,8 x 0,6 cm
Položka byla vyprodána…