Avanturín - přírodní dekorační 870 g | "Kámen bohatství, hojnosti a prosperity" Kvalitní sytý odstín. Umístitelný do více poloh. 11 x 9,9 x 7,7 cm

Kód: AVA20
730 Kč / ks
Skladem

Kvalitní a sytě zabarvený "Kámen hojnosti, prosperity a bohatství". Je umístitelný do více poloh, na výšku i na šířku. Ve Feng Šuej se avanturín využívá právě jako krystal podporující materiální dostatek, pro jeho harmonizační a zklidňující účinky, taktéž pro blokování geopatogenních zón, odklon elektromagnetického záření (elektrosmogu) a pohlcování škodlivých látek z ovzduší. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avanturín je harmonizačním a zklidňujícím kamenem, jedná se o druh křemene. Spojuje rozumovou a intuitivní sféru našeho jednání. Pomáhá vidět a chápat okolní svět „jasně“ a srozumitelně.  

AVANTURÍN VE FENG ŠUEJ

Avanturín je vyhlášen svou schopností přitahovat a množit majetek a peníze. He také silným čističem prostoru pro svou schopnost zbavovat okolí nečistot z ovzduší a pohlcovat elektromagnetický smog. Blokuje geopatogenní zóny. Avanturín perfektně vyrovnává mužskou a ženskou energii. V prostoru slaďuje jin a jang. Pomáhá v rychlém úsudku, správném rozhodování a potřebě rychlých a rázných rozhodnutí. Jeho schopnost podpory v krystaloterapii, ať ijž v tělesné či mentální úrovni,  je enormní. Je silným podpůrným kamenem při energetické očistě, detoxikaci organizmu a posílení jater. Uplatňuje se při závislostech na alkoholu, drogách, sladkostech a podobně. Blahodárně působí na potíže se štítnou žlázou a při hormonálních poruchách, při obezitě, potížích se srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, při silných bolestech hlavy a migrénách, při alergiích a problémech s kůží., zánětech dutin, rýmě, nachlazení a urogenitálních potížích. Na mentální úrovni se stará o odklon negativních myšlenek, vlastních i cizích (vč, manipulace). 

Další avanturíny naleznete ZDE

Ložnice či místo, kde se často vyskytujeme; nošení při sobě - odklon negativního vysílání z okolí na mentální úrovni (intriky, pomluvy, manipulace apod.)

Dětský pokoj – pro podporu v růstu a prospívání dětí, zejména v předškolním věku.

Jihovýchod, oblast vstupních dveří, pokladna, pracovní stůl apod. – sem avanturín umísťujeme pro podporu hojnosti, prosperity a bohatství.

Jih - podpora životní síly a motivace; materializace záměrů; sebeprosazení a pevnost v rozhodnutích. 

Východ, ložnice – v této Feng Šuej oblasti avanturín podporuje oblast zdraví díky své síle křemene a zelenou (růstovou) barvou. Jeho schopnost energetické harmonizace a podpory v tělesné očistě (hlavně v detoxikaci a posílení jater) jsou vyhlášené. Do východního sektoru umísťujeme avanturín také při potížích uvedených níže.

Blahodárné účinky avanturínu v krystaloterapii a tradicích:

Uplatnění při potížích se štítnou žlázou a hormonálních poruchách, obezitou, srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, prospívá při bolestech hlavy a migréně. Déle pak při alergiích, problémech s kůží. Vhodný také při zánětech dutin, rýmě, nachlazení, urogenitálních potížích aj.

Avanturín je díky své nepřehlédnutelné barvě i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Avanturín (Aventurín)
Hmotnost: 0.87 kg
Rozměry:: 11 x 9,9 x 7,7 cm