Angelit 1,6 kg - obří "Andělský kámen". Dekorativní s broušenou čelní stěnou. Kvalitní velký přírodní angelit. 14,4 x 10,3 x 8,5 cm. Peru

Kód: ANG30
2 600 Kč / ks
Skladem

Krásně tvarovaný a mimořádně velký angelit v "nebeské modři" s broušenou čelní stěnou a kompletním lemováním. Tento "Andělský kámen"  si získal značnou oblibu zejména pro jeho zklidňující a tišící účinky a samozřejmě i pro svou až „nebeskou krásu“. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Angelit je „sourozencem“ celestínu (jeho nezkrystalizovaná podoba, oba jsou složeni z celestitu – síranu stroncia). Jak již název angelitu napovídá, bývá tento krystal označován jako „andělský kámen“. Jedná se o jeden z kamenů pro „Nový věk“ hojně využívaným duchovní průvodci, terapeuty i lidmi s telepatickými schopnostmi, které angelit silně umocňuje. Jeho konejšivé vyzařování v nás dokáže vyvolat rychlé vnitřní ztišení, harmonii a jasno v tom, že je o nás postaráno. Angelit podporuje mezilidskou a partnerskou komunikaci a jemně zahlazuje šrámy vzniklé nedorozuměními a neshodami mezi lidmi. Podílí se na neutralizaci psychického napětí a stresu. Pomáhá nám v soustředění a orientaci v situacích. 

ANGELIT VE FENG ŠUEJ

Ve Feng Šuej se angelit uplatňuje jako ochranný kámen, který zároveň do obývaného prostoru vnáší "nebeské požehnání". Též se využívá k podpoře vztahů, k harmonizaci emoční a citové oblasti. Pro svou až "nebeskou/andělskou modř" (barvu čistoty) a úchvatnou kresbu připomínající klidnou oblohu se samozřejmě v prostoru vyjímá jako úchvatný dekorativní kámen na místě, které chceme prozářit "nebeským klidem".  

Osobní ochrana - pokládáme do naší blízkosti. Rychlá ochrana či potřeba zklidnění - držení v rukách.

Ochrana prostoru a odklon negativního -  angelit je osvědčeným strážcem v domácnosti i kanceláři. Umísťuje se do oblasti Ming Tang (poblíž vstupních dveří) nebo na místo, odkud angelit na vstupní dveře "vidí"), případně na jakékoli místo, kde je ochrany třeba.

Ložnice a jihozápadní Feng Šuej sektor – prozařuje mezilidské vztahy, zejména jejich čistotu, věrnost a bezpodmínečnou lásku. Umístěn u postele dopřává rychlé ztišení mysliklidný a chráněný spánek. Zde také slouží jako "magnet" pro přivábení nového "požehnaného" partnera. 

Dětský pokoj – angelit je velmi oblíbeným kamenem dětí, mají rádi jeho barvu a vnímají jeho tišící a zklidňující účinky. Napomáhá jim též v soustředění při učení a klidní jejich emoce.

Kancelář – podporuje pracovní a obchodní vztahy a komunikaci. Angelit je skvělý přítel všech, kteří pracují s lidmi - manažerů, psychologů, personalistů aj.

Sever – silná rezonance angelitu s očistným vodním živlem předurčuje jeho umístění právě v severním Feng Šuej sektoru podle Pa Kua. Poskytuje zde ochranu, duchovní vedení a vyváženou pouť životem. Podle Tradiční čínské medicíny je právě sever místem, kde se pročišťuje oblast urogenitálního sytému a zbavuje se emočních nábalů a citových zátěží. 

Východ – angelit ve východním Feng Šuej sektoru podporuje vše, co je spojeno s komunikací. Příznivě ovlivňuje krční oblast (krk, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu apod.)

Jihovýchod – přivolává štěstí a požehnání.

Severovýchod – prohlubuje odpočinek, relaxaci, meditaci.

Západ – podporuje vize a kreativitu.

Další blahodárné účinky angelitu v tradicích a krystaloterapii:

Pro zajištění vyrovnání meridiánů v těle. Jeho svíráním se používá k masážím dlaní. Angelit se v krystaloterapii uplatňuje též jako prostředek k detoxikaci organizmus, úlevě od tělesných bolestí a pro "zhojení" šrámů z citových ublížení, včetně traumat a zneužívání. Podporuje očistu ledvin a jater od toxinů, funkci očí, plic a krční oblasti vč. štítné žlázy. Je skvělým kamenem při psychických potížích, melancholii, depresích apod. 

Angelit takovéto velikosti a nezaměnitelné barvě pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Angelit
Hmotnost: 1.16 kg
Rozměry:: 14,4 x 10,3 x 8,5 cm