Amazonit, křišťál, galenit 200 g - ve výrazném sytém zabarvení Přírodní, surový, dekorativní a Feng Šuej kámen. 6,5 x 6,5 x 4,7 cm. Brazílie

Kód: AMA13
580 Kč / ks
Skladem

"Kámen intuice, pravdy a milostné komunikace"  - přírodní amazonit v nádherném zářivém tónu s krystaly křišťálu a místy i galenitu. uplatnitelný jako tradiční jihoamerický OCHRANNÝ A HARMONIZAČNÍ KÁMEN. Ve Feng Šuej též pro podporu ve vyjadřování, pro rychlé zklidňující účinky, podporu soustředění ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazonit je velmi pozitivní kámen vhodný pro harmonizaci prostoru jak doma, tak i na pracovišti. Je jedním z vyhlášených jihoamerických šamanských kamenů

Amazonit má neskutečnou schopnost odhalovat i tu nejkrytější pravdu jak nás, tak i o ostatních. Umožňuje nám vidět situace takové, jaké skutečně jsou a se všemi souvislostmi. Amazonit otvírá brány intuici, aby nám stále ukazovala ten správný směr a pomáhala v každodenním rozhodování. Vyrovnává ženskou a mužskou energii. Dokáže zhmotňovat naše přání. V jihoamerických tradicích je psychickým „tišitelem“ životních, zejména citových a emočních šrámů z minulosti. Podporuje v učení, zejména jazykům. V Amazonii se také využívá pro tlumení bolestí, obzvláště svalového napětíkřečí (včetně bolestivých menstruací). Příznivě působí také na kosti, klouby a zuby, kdy se uplatňuje při nedostatku vápníku.

Další Amazonity ZDE

AMAZONIT VE FENG ŠUEJ

Amazonit ve Feng Šuej využíváme zejména pro jeho schopnost odklánět vše negativní a zklidňovat vše kolem sebe. Amazonit v interiéru umísťujeme všude tam, kde chceme zamezit vlivu elektromagnetického znečištění či působení geopatogenních zón.

Amazonit podporuje učení se novým věcem včetně studia jazyků. Za tímto účelem ho umísťujeme tam, kde se studiu věnujeme.

Ložnice – amazonit v ložnici „otvírá srdce“ a podporuje milostnou komunikaci, vzájemné naslouchání a pochopení.

Dětský pokoj - jde o velmi oblíbený kámen dětí, obzvláště pak pro jeho unikátní pastelovou barvu uvádějící děti rychle do vnitřní pohody. Navíc umocňuje soustředění na jejich činnosti včetně učení.

Amazonit v kanceláři dokáže udržovat směr v mezilidské komunikaci i ukočírovat i rozbouřené emoce při klíčových jednáních.

Jihovýchodní nebo západní sektor Feng Šuej - zde amazonit pomáhá zhmotnění našich vizí a přání.

Severovýchod, ložnice, odpočinková zóna, pracovní stůl – na tato místa ho dáváme, pokud potřebujeme zklidnit, zbavit se napětí a stresu, vyrovnat naše polarity aj.

Jih – v případě potíží se srdcem a krevním tlakem umísťujeme amazonit do jižního Feng Šuej sektoru.

Takto barevně výrazný a estetický amazonit je pochopitelně nepřehlédnutelným dekorativním kamenem v interiéru.

Původ: Brazílie 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Amazonit
Hmotnost: 0.2 kg
Rozměry:: 6,5 x 6,5 x 4,7 cm