Záhněda z ČR velká (1 kg!) - "chrámová" s morionovými lemy. Dolní Bory "Mistrovský krystal". Feng Šuej: Silná ochrana, očista, ukotvení v životě. 13 x 9 x 6 cm

Kód: ZAH71
3 600 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mimořádně velká přírodní záhněda z Dolních Borů (VIDEO ZDE, nález 2007) s vnitřní duhou a velmi estetickým kouřovým lemování krystalů. Jde nejen o úžasný sběratelský skvost, ale i o vyhlášený ochranný a očistný Feng Šuej kámen, silný "Mistrovský krystal" vhodný pro osobní rozvoj či terapeutickou, nebo energetickou práci s ostatními aj.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrámová záhněda je nejen úchvatným interiérovým skvostem a osvědčeným a silným Feng Šuej krystalem, ale díky své struktuře,  energetickému vyzařováním a schopnostem také jedním z tzv. Mistrovských krystalů, podobně jako himálajský křišťál a indické zeolity. Je proto velmi vhodná nejen pro terapeuty, duchovní průvodce, Feng Šuej odborníky i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama, taktéž pro uběhané" a "neukotvené".

Záhněda je pro její enormní ochrannou sílu nepostradatelným krystalem ve Feng Šuej. Je úzce napojena na hlubinou energii Země. Při krystaloterapii ji přikládám či umísťuji poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba "ukotvení/uzemnění" osoby, která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". Záhněda dopomáhá zklidnění a zbavení se stresu, navíc je silným zdrojem "rychlé energie" pro organizmus. V prostoru spolehlivě blokuje patogenní zóny, odklání elektromagnetické záření, odstraňuje a transformuje vše negativní. Pomocí záhnědy ve Feng Šuej pomáháme také dosahovat životních a kariérních cílů. Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Další záhnědy naleznete ZDE

Záhněda Katedrála je silný a čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný i pro:

  • uzemnění, relaxaci, meditaci, uvedení do dalších úrovní vědomí
  • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" - odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
  • spokojenost, motivaci a radost ze života
  • službu kompletního ochranného tělesného i mentálního štítu (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 

Záhněda ve Feng Šuej

Záhněda je nejsilnější ochranný kámen v prostoru a ve Feng Šuej je de facto nepostradatelným. Tento kámen je úzce napojen na stabilizační energii Země. Blokuje patogenní zóny, odstraňuje a transformuje vše negativní. Lidskému tělu dodává energii a „uzemňuje“ ho.

Umísťuje do vstupních prostor domácností nebo kanceláří (ve Feng Šuej zvaných Ming Tang).  Vhodným místem je i oblast Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně se dá umístit i v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Záhněda umístěná poblíž osob dodává  odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Špatný spánek, noční můry, negativní myšlenky, sklony k sebepoškozování  – umístění v ložnici (pod postelí nebo poblíž nohou). V ohlazené formě ji lze vložit i pod polštář. V případech nutnosti blokování a odklonu mentálního vysílání z okolí (manipulace, negativní myšlenky druhých apod.) je vhodné mít záhnědu co nejblíže hlavě či za hlavou (zejména v noci).   

Při bolesti zad je pro záhnědu ideálním místem prostor pod postelí.

Podpora komunikace a dosahování cílů – umístění v kanceláři nebo v Jižním sektoru domácnosti.

V jihozápadním Feng Šuej sektoru napomáhá záhněda stabilitě mezilidských, partnerských a rodinných vztahů.

Další blahodárné účinky záhnědy v lidových tradicích a krystaloterapii:

Záhněda se využívá pro tělesnou ochranu před vším negativním a podporuje odvod nežádoucích látek z těla. Energeticky "spaluje" cholesterol. Využívá se po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje břicho, nohy, kyčle a rozmnožovací orgány. 

Stres – při stresu se záhněda buď drží v rukou nebo svírá v dlaních po dobu několika minut (pomáhá i vizuální soustředění se na krystal).  

Čím dál vzácnější přírodní záhněda je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Český Republika (Dolní Bory)

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhněda
Hmotnost: 0.998 kg
Rozměry:: 5,9 x 2,9 x 2 cm
Položka byla vyprodána…