Záhněda temná | Morion 2,01 kg z ČR - obří, přírodní, masívní se záznamy Přírodní, neupravená, energeticky čistá. 15,8 x 12,7 x 9,9 cm. Horní Bory

Kód: ZAH76
5 300 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mimořádně velká tmavá záhněda/morion z Horních Borů (nález 2017), s množstvím vnitřních duhových odlesků, poseta "záznamy", umístitelná do více poloh. V této velikosti a zachovalosti zcela výjimečný skvost je uplatnitelný nejen ve Feng Šuej jako vyhlášený silný ochranný kámen, ale i jako "záznamový mistrovský krystal" - vydatného pomocníka pro vlastní osobní a spirituální rozvoj, terapeutickou a průvodcovskou práci s ostatními, k hlubinných meditacích apod. A samozřejmě se jedná také o žádaný sběratelským či investiční kámen.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záhněda je pro její enormní ochrannou sílu nepostradatelným kamenem ve Feng Šuej. Je úzce napojena na hlubinou energii Země. Dopomáhá zklidnění a zbavení se stresu, navíc je silným zdrojem "rychlé energie" pro organizmus. Při krystaloterapii ji přikládám či umísťuji poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba účinného "ukotvení/uzemnění" osoby, která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". 

Ochrannou esenci morionu, kterou v sobě tento krystal nese, osobně považuji za tu nejsilnější. I co se týče odklonu čehokoli negativního, a to na fyzické i mentální úrovni. Jde také o spolehlivého pomocníka nerozhodných, stagnujících, uvízlých v minulosti, v nefunkčních vzorcích chování, nevyhovujících vztazích, sítích manipulace a tlaku z okolí. Tento kámen nás učí říkat: "Už ne!" Umí to citlivě, avšak velmi jasně. Je průrazný a svou „práci“ odvádí důsledně a beze zbytku. Přesto je v osobním kontaktu velmi jemným a srozumitelným, a to i pro ty, kteří s krystaly teprve začínají. 

Další záhnědy naleznete ZDE

Temná záhněda (Morion) ve Feng Šuej:

Tento kámen v prostoru spolehlivě blokuje patogenní zóny, odklání elektromagnetické záření, odstraňuje a transformuje vše negativní. Spolehlivě se postará o „energetický úklid“ nejen v zaneřáděném prostoru, ale „vymete špínu“ i z těch nejtemnějších zákoutí naší mysli i těla, pomůže nám jako letící šíp prorazit stagnaci a udat směr v nerozhodnosti, při ulpývání na starém a přežitém. Boří nefunkční vzorce chování, nezdravé partnerské a rodinné vazby, psychické zátěže z minulosti, inkarnační uzly i rodové kletby. Dodá nám sílu rozloučit se se vším, co není v souladu či dokonce potlačuje projev naší Duše, potenciál našeho Bytí a vedení Světlem. Pomůže nám zbavit se fyzických, emočních i citových závislostí a vrátit se k vlastnímu neomezenému zdroji lásky a radosti ze života. 

Umísťuje do vstupních prostor domácností nebo kanceláří (ve Feng Šuej zvaných Ming Tang).  Vhodným místem je i oblast Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně se dá umístit i v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Umístěná poblíž osob dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Osobní, rodinný či partnerský ochranný štít – pro odklon neprospěšného a nežádoucího; ochrana před intrikami, pomluvami, manipulací, mentálním vysíláním a brainwashingem apod.

Posílení záměrů, životních cílů a vizí a jejich materializace - ideálním je Jižní nebo Západní sektor, kancelář, pracovní stůl.

Špatný spánek, noční můry, negativní myšlenky, sklony k sebepoškozování  – umístění v ložnici (pod postelí nebo poblíž nohou). V ohlazené formě ji lze vložit i pod polštář. V případech nutnosti blokování a odklonu mentálního vysílání z okolí (manipulace, negativní myšlenky druhých apod.) je vhodné mít záhnědu co nejblíže hlavě či za hlavou (zejména v noci).   

Při bolesti zad je pro záhnědu ideálním místem prostor pod postelí.

Podpora komunikace a dosahování cílů – umístění v kanceláři nebo v Jižním sektoru domácnosti.

V jihozápadním Feng Šuej sektoru napomáhá záhněda stabilitě mezilidských, partnerských a rodinných vztahů.

Další blahodárné účinky záhnědy v lidových tradicích a krystaloterapii:

Záhněda se využívá pro tělesnou ochranu před vším negativním a podporuje odvod nežádoucích látek z těla. Energeticky "spaluje" cholesterol. Využívá se po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje břicho, nohy, kyčle a rozmnožovací orgány. 

Stres – při stresu se záhněda buď drží v rukou nebo svírá v dlaních po dobu několika minut (pomáhá i vizuální soustředění se na krystal).  

Původ: Česká Republika (Horní Bory)

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhněda
Hmotnost: 2.01 kg
Rozměry:: 15,8 x 12,7 x 9,9 cm
Položka byla vyprodána…