Temná záhněda | Morion s verdelity - silný ochranný a záznamový hrot. 15 cm | 482 g Přírodní, neupravený "Mistrovský krystal". Brazílie (Minas Gerias)

Kód: ZAH75
3 500 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mimořádně zdařilý "mistrovský krystal" záhnědy s kouřovinou morionu, zelenými turmalíny verdelity, kompletně posetý záznamy včetně klínových vrypů na ploskách špice a vrostlého "okna" přímo v hrotu špice. Tato výjimečná "elestiální" záhněda je samozřejmě nádherným sběratelským a dekorativním skvostem, ovšem díky svým schopnostem velmi vhodným pomocníkem pro silnou ochranuosobní a spirituální rozvoj, terapeutickou a průvodcovskou práci s ostatními, v hlubinných meditacích, channelingu apod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato elestiální špice záhnědy je, krom standardních možností jejího uplatnění popsaného níže, kamenem, který je díky své struktuře (klínové, liniové záznamy, "window", "informační mapy"), energetickému vyzařováním a schopnostem také jedním z tzv. Mistrovských krystalů, a podobně jako indické zeolity nápomocná i v pokročilé práci s krystaly (krystaloterapie, energetické harmonizace, komplexní ochrana, čtení záznamů aj.)

Morionová esence tohoto kamene se spolehlivě postará o „energetický úklid“, a to nejen v zaneřáděném prostoru, ale „vymete špínu“ i z těch nejtemnějších zákoutí naší mysli i těla, pomůže nám jako letící šíp prorazit stagnaci a udat směr v nerozhodnosti, při ulpývaní na starém a přežitém. Boří nefunkční vzorce chování, nezdravé partnerské a rodinné vazby, psychické zátěže z minulosti, inkarnační uzly i rodové kletby. Dodá nám sílu rozloučit se se vším, co není v souladu či dokonce potlačuje projev naší Duše, potenciál našeho Bytí a vedení Světlem. Také nám pomůže zbavit se fyzických, emočních i citových závislostí a vrátit se k vlastnímu neomezenému zdroji lásky a radosti ze života. 

Vzácný drahokam verdelit (zelený elbait - turmalín) nejen obohacuje tuto záhnědu po estetické stránce, ale i umocňuje a posiluje její účinky v harmonizační péči o tělo (buněčná ochrana, játra, srdce, imunita aj.), i v podpoře hojnosti a prosperity ve všech oblastech

Další záhnědy naleznete ZDE

Záhněda ve Feng Šuej

Záhněda je pro její enormní ochrannou sílu nepostradatelným krystalem ve Feng Šuej. Je úzce napojena na hlubinou energii Země. Při krystaloterapii ji přikládám či umísťuji poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba "ukotvení/uzemnění" osoby, která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". Záhněda dopomáhá zklidnění a zbavení se stresu, navíc je silným zdrojem "rychlé energie" pro organizmus. 

V prostoru spolehlivě blokuje patogenní zóny, odklání elektromagnetické záření, odstraňuje a transformuje vše negativní. Pomocí záhnědy ve Feng Šuej pomáháme také dosahovat životních a kariérních cílů. Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Umísťuje do vstupních prostor domácností nebo kanceláří (ve Feng Šuej zvaných Ming Tang).  Vhodným místem je i oblast Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně se dá umístit i v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Záhněda umístěná poblíž osob dodává  odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Špatný spánek, noční můry, negativní myšlenky, sklony k sebepoškozování  – umístění v ložnici (pod postelí nebo poblíž nohou). V ohlazené formě ji lze vložit i pod polštář. V případech nutnosti blokování a odklonu mentálního vysílání z okolí (manipulace, negativní myšlenky druhých apod.) je vhodné mít záhnědu co nejblíže hlavě či za hlavou (zejména v noci).   

Při bolesti zad je pro záhnědu ideálním místem prostor pod postelí.

Podpora komunikace a dosahování cílů – umístění v kanceláři nebo v Jižním sektoru domácnosti.

V jihozápadním Feng Šuej sektoru napomáhá záhněda stabilitě mezilidských, partnerských a rodinných vztahů.

Další blahodárné účinky záhnědy v lidových tradicích a krystaloterapii:

Záhněda se využívá pro tělesnou ochranu před vším negativním a podporuje odvod nežádoucích látek z těla. Energeticky "spaluje" cholesterol. Využívá se po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje břicho, nohy, kyčle a rozmnožovací orgány. 

Stres – při stresu se záhněda buď drží v rukou nebo svírá v dlaních po dobu několika minut (pomáhá i vizuální soustředění se na krystal).  

Čím dál vzácnější přírodní záhněda je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Brazílie (Minas Gerias, Governador Varaderes)

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhněda
Hmotnost: 0.482 kg
Rozměry:: 15 x 6 x 4 cm
Položka byla vyprodána…