Záhněda temná | Morion z ČR - sběratelská, velmi estetická, 270 g Železné Hory. 8,8 x 8 x 3,7 cm

Kód: ZAH67
900 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásný trs krystalů záhnědy v širokém spektru odstínů (světle hnědá až černá) - jedná se o nález ze 70-let (ex Frk). Jde nejen o sběratelský skvost, ale i o silný kombinovaný Feng Šuej kámen se širokým uplatnění, zvláště pak pro ochranu i energetickou očistu prostoru, pro uzemnění/ukotvení a nasměrování v životě.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záhněda i morion jsou známé svými schopnosti blokovat a odklánět patogenní zóny, elektromagnetické záření, odstraňovat a transformovat vše negativní. 

Pomocí záhnědy ve Feng Šuej pomáháme také dosahovat životních a kariérních cílů. Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování. Energeticky "spaluje" cholesterol. Využívá se při podpoře po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje stav nižších tělesných partií - zejména břicha, nohou, kyčlí, ledvin, močového měchýře a rozmnožovacích orgánů. 

Morion osobně považuji za nejsilnější kámen ochrany a odklonu negativního na všech úrovních. Jde o pomocníka nerozhodných, stagnujících, uvízlých v minulosti, v nefunkčních vzorcích chování, nevyhovujících vztazích, sítích manipulace a tlaku z okolí. Morion učí říkat: "Už ne!", a umí to citlivě, přesto velmi radikálně. Je průrazný, svou „práci“ odvádí důsledně a beze zbytku. Přesto je v osobním kontaktu velmi jemným, citlivým, a srozumitelným, a to i pro ty, kteří s krystaly teprve začínají. Morion se spolehlivě postará o „energetický úklid“ nejen v zaneřáděném prostoru, ale „vymete špínu“ i z těch nejtemnějších zákoutí naší mysli i těla, pomůže nám jako letící šíp prorazit stagnaci a udat směr v nerozhodnosti, při ulpívání na starém a přežitém. Boří nefunkční vzorce chování, nezdravé partnerské a rodinné vazby, psychické zátěže z minulosti, inkarnační uzly i rodové kletby. Dodá nám sílu rozloučit se se vším, co není v souladu či dokonce potlačuje projev naší Duše, potenciál našeho Bytí a vedení Světlem. Morion nám pomůže zbavit se fyzických, emočních i citových závislostí a vrátit se k vlastnímu neomezenému zdroji lásky a radosti ze života.     

Díky omezeným zdrojům a vysoké poptávce jsou záhněda i morion čím dál větší vzácností, o to více, pochází-li z naší vlasti.

Při krystaloterapii je přikládám či umísťuji poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba "ukotvení/uzemnění" osoby, která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". 

Další záhnědy a moriony naleznete ZDE

Záhněda a morion ve Feng Šuej

Záhněda i morion jsou nejsilnější ochrannými kameny v prostoru a ve Feng Šuej de facto nepostradatelné. Tyto kameny jsou úzce napojeny na stabilizační energii Země. Lidskému tělu dodávají energii a silně „uzemňují“.

Ochrana - Umísťujeme je do vstupních prostor domácností nebo kanceláří (ve Feng Šuej zvaných Ming Tang). Vhodným místem je i oblast Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně se dají umístit i v Západním sektoru (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Umístěním tohoto kamene poblíž osob, dodává jim odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování.

Špatný spánek, noční můry, negativní myšlenky, sklony k sebepoškozování  – umístění v ložnici (pod postelí nebo poblíž nohou). V případech nutnosti blokování a odklonu mentálního vysílání z okolí (manipulace, negativní myšlenky druhých apod.) je vhodné mít tento k kámen co nejblíže hlavě (zejména v noci).   

Při bolesti zad je ideálním místem prostor pod postelí.

Podpora komunikace a dosahování cílů – umístění v kanceláři nebo v Jižním sektoru domácnosti.

V jihozápadním Feng Šuej sektoru napomáhá stabilitě mezilidských, partnerských a rodinných vztahů.

Další blahodárné účinky záhnědy a morionu v lidových tradicích:

Využití pro tělesnou ochranu před vším negativním a podporu odvádění nežádoucích látek z těla. Energetická "spalování" cholesterolu. Uplatňují se též po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňují oblast břicha, nohy, kyčle a rozmnožovací orgány. Při stresu se minerál drží buď v rukou nebo svírá v dlaních po dobu několika minut (pomáhá i vizuální soustředění se na krystal).  

Čím dál vzácnější přírodní záhněda/morion jsou pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Česká Republika (Železné Hory)

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhněda
Hmotnost: 0.27 kg
Rozměry:: 8,8 x 8 x 3,7 cm
Položka byla vyprodána…